23°
Hava Durumu
Hissedilen : 23.7°
Gorus Mesafesi : 9.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 18.3 Km/S - Kuzey
Nem : 73%
canlı izle
YENİ YILA BRİÇ OYNAYARAK GİRİYORLAR
Tarih: 31/12/2017
Kaynak: Kent Haber
YENİ YILA BRİÇ OYNAYARAK GİRİYORLAR
Bodrum Briç Kulübü tarafından Yeni Yıl Turnuvası düzenlendi. Oldukça yoğun bir katılımın olduğu turnuvada Emre Köroğlu şampiyon oldu.

Bodrum Briç İhtisas Kulübü her yıl olduğu gibi yeni yıla bir gün kala Yeni Yıl Turnuvası düzenledi. Bitez’de bulunan dernek merkezinde gerçekleşen turnuvaya yaklaşık 120 briç ustası katıldı. Çeşitli hediyelerin olduğu yılbaşı sepetleri de çekilen kura ile dağıtıldı.

Bodrum’da briç sporunun çok hızlı bir şekilde geliştiğine dikkat çeken Bodrum Briç İhtisas Kulübü başkanı Selçuk Şahin “Briç çok hızlı gelişen bir spor dalı. Bodrum’da da bu spora çok yoğun bir ilgi var. Bodrum’da dört tane briç kulübü oldu. En eski ve köklü olan kulüp ise Bodrum Briç İhtisas Kulübü’dür. Geleneksel olarak her yılsonunda böyle bir turnuva yapıyoruz. Bu yıl yaptığımız turnuvaya da gördüğünüz gibi oldukça yoğun bir ilgi var” dedi.

Yapılan turnuva sonunda birinciliği Bodrum Briç İhtisas Kulübü geçmiş dönem başkanlarından iş insanı Emre Köroğlu alırken, dereceye giren oyunculara birer yılbaşı sepeti hediye edildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30