22°
Hava Durumu
Hissedilen : 22.3°
Gorus Mesafesi : 20.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 8.7 Km/S - KB
Nem : 77%
canlı izle
FUHUŞ ÇETESİ ZANLILARI HAKİM KARŞISINDA!
Tarih: 29/12/2017
Kaynak: Kent Haber
FUHUŞ ÇETESİ ZANLILARI HAKİM KARŞISINDA!
Bodrum, İzmir, Van ve Yalova'da fuhuş amaçlı insan ticareti suçuyla mücadele kapsamında yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 15 kişi, Bodrum Adliyesi’ne sevk edildi.

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Ağustos ayında başlattığı projeli soruşturma neticesi operasyon için düğmeye basıldı. Kırgız, Kazak, Özbek ve Rus uyruklu 12 kadını, bahse konu kentlerde fuhuşa teşvik eden Ö.K. liderliğindeki örgüte yönelik olarak operasyon düzenlendi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün çalışmaları neticesi, fuhuşa aracılık ve yer temininde bulunduğu tespit edilen Bodrum'da 7 kişi, İzmir, Van ve Yalova'da 8 kişi hakkında verilen gözaltı kararı üzerine eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Yapılan operasyonlarda gözaltına alınan G.K., Ö.K., T.A., M.C.S., N.C.Y., P.T., S.K., S.D., E.D., E.E., İ.E., K.K., N.B., H.K. ve G.P. bugün Bodrum’da adli makamların karşısına çıktı.

12 yabancı uyruklu kadın ise idari işlemlerinin ardından ülkelerine gönderildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30