25°
Hava Durumu
Hissedilen : 25°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 15 Km/S - Kuzey
Nem : 65%
canlı izle
KAFASINI DEMİR PARMAKLIKLARA SIKIŞTIRDI!
Tarih: 27/12/2017
Kaynak: Kent Haber
KAFASINI DEMİR PARMAKLIKLARA SIKIŞTIRDI!
Bodrum’da bahçe kapısının parmaklıklarına sıkışan köpek itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Afacan köpeğin sahibi, kurtarma çalışmaları sırasında bir an bile köpeğinin başından ayrılmadı.

Sahibinin evde olmadığı sabah saatlerinde bahçenin demir kapısına kafasını sıkıştıran 'Bal' isimli Golden Retriever cinsi köpeği gören komşular durumu hemen köpeğin sahibine bildirdi. Gümbet Mahallesi Bitez Caddesi üzerindeki evine gelen Canan Geçgil isimli hayvan sahibi, köpeği sıkıştığı yerden kurtaramayacağını anlayınca itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye ulaşan Bodrum İtfaiye Grup Amirliğine bağlı ekip demir parmaklıkları gerdirerek köpeği sıkıştığı yerden kurtardı. O anlarda köpek sahibi ise bir an olsun hayvanın başından ayrılmayarak onu teselli etmeye çalıştı. Köpek Sahibi Canan Geçgil, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ben evde değildim, dışarıdaydım. Ben yokken sokmuş bir anda kafasını parmaklıklara ve aradılar geldim bende hemen. Akıllı bir hayvan yapmaz böyle bir şey nasıl yaptı anlamadım."

Bal’ın kurtarılmasının ardından hem köpeğin, hem de çevredekilerin sevinçleri görülmeye değerdi. Zaman zaman ekranlara yansıyan hayvana şiddet görüntüleri yürekleri sızlatırken bu görüntüler ise herkese örnek oldu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30