11°
Hava Durumu
Hissedilen : 11.4°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 998 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KB
Nem : 86%
canlı izle
DALAMAN'DA KAYBOLAN GENÇ, MİLAS'TA BULUNDU
Tarih: 25/12/2017
Kaynak: Günaydın Milas
DALAMAN'DA KAYBOLAN GENÇ, MİLAS'TA BULUNDU
Muğla’nın Dalaman ilçesinde kaybolan 20 yaşındaki Sedat Gök, bir vatandaşın ihbarıyla Milas’ta bulundu.

Geçtiğimiz 22 Aralık cuma akşamı babası Erdal Gök’le birlikte Dalaman ilçe merkezindeki bir spor salonuna giden 20 yaşındaki Sedat Gök, sporun ardından babasını beklemeden Altıntaş Mahallesi’ndeki evlerine dönmek için yola çıktı. Ancak Gök, eve dönmedi. Oğlunun eve gelmemesi üzerine telefonla oğlunu arayan baba Erdal Gök, telefonun kapalı olması üzerine oğlunu aramaya başladı. Tüm çabalarına rağmen oğlunu bulamayan Erdal Gök, Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulunarak yardım istedi.

Gök’ün bulunması için gittiği spor salonunun bulunduğu cadde ve çevresindeki sokaklardaki Mobese ve işyerleri güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alan polis ekipleri, Gök’ün otobüse binerek ilçeden ayrıldığını belirledi.

3 GÜN SONRA MİLAS’TA BULUNDU

Gök ailesi büyük bir endişeyle geçen 3 günün ardından, Milas’tan gelen haberle oğullarının bulunduğunu öğrendiler. Milas Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, geçtiğimiz pazar günü müdürlüğe gelen bir ihbarı değerlendirdi ve Gök’ü Milas’taki arkadaşının evinde buldu.

Emniyete gelerek ifade veren Gök, daha sonra ailesine teslim edildi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)