18°
Hava Durumu
Hissedilen : 18.4°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Dogu
Nem : 96%
canlı izle
BODRUM ODA ORKESTRASI BÜYÜLEDİ
Tarih: 25/12/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM ODA ORKESTRASI BÜYÜLEDİ
8. Nar Dugan Etkinlikleri kapsamında Bodrum Oda Orkestrası bir konser verdi. Konsere Bodrumlular yoğun ilgi gösterdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi, İzmir Senfoni Orkestrası ve çeşitli kuruluşların destekleriyle Bodrum Oda Orkestrası Herodot Kültür Merkezi’nde ücretsiz bir konser verdi.

Numan Pekdemir’in Sanat Koordinatörlüğü ve Nesrin Bayramoğulları’nın şefliğinde gerçekleştirilen konsere Bodrumlular yoğun ilgi gösterdi. Konserin başında bir konuşma yapan Numan Pekdemir, ilçede kış aylarında daha çok kültürel etkinlikler yapılması gerektiğine değinerek şöyle dedi:

"Bodrum’da yaz aylarında festivaller oluyor ama Bodrum’da yaşayanlar olarak o etkinliklere gidemiyoruz. Çünkü İstanbul’dan Ankara’dan gelip bütün biletleri tüketiyorlar. O bakımdan kışın kültürel etkinliklerin daha çok hareketlenmesi taraftarıyım. Bu konserin düzenlenmesinde desteklerinden dolayı Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürümüz ve yardımcılarına, Bodrum Belediyesi ve İzmir Senfoni Orkestrası’na çok teşekkür ediyorum."

Yaklaşık 2 saat süren konserde Bodrum Oda Orkestrası dinleyicilerden yoğun alkış aldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30