22°
Hava Durumu
Hissedilen : 22.3°
Gorus Mesafesi : 20.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 8.7 Km/S - KB
Nem : 77%
canlı izle
BESİAD ÜYELERİ YENİ YIL PARTİSİNDE BULUŞTU
Tarih: 24/12/2017
Kaynak: Kent Haber
BESİAD ÜYELERİ YENİ YIL PARTİSİNDE BULUŞTU
Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen BESİAD-Yeni Yıl Partisinde eğitimin önemine vurgu yapılırken, 2018’in de bereketli bir yıl olması dileğinde bulunuldu.

BESİAD her yıl olduğu gibi bu yıl da OASİS’te bulunan ofislerinin önündeki alanda Yeni Yıl Şenliğini gerçekleştirdi. Canlı müzik eşliğinde çeşitli ikramların yapıldığı şenliğe aralarında belediye başkanı Mehmet Kocadon, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, İYİ Parti Yerel Yönetimler Koordinatörü Mehmet Tosun, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan'ın da olduğu, Bodrum’un iş ve siyaset dünyasından 200’e yakın davetli katıldı.

BESİAD Başkanı Emre Köroğlu davetlilere yaptığı konuşmada 2018’in bereketli bir yıl olmasını dileyerek, eğitimin Türkiye’nin geleceği için önemini vurguladı. BESİAD’ın eğitim için her zaman, her türlü desteği vereceğinden kimsenin kuşkusu olmamasını ifade eden Köroğlu şunları şöyledi;

“Mutluluklarımızı paylaşmak bizleri için en büyük değer. Hepinize katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Bu yıl yeni yıl şenliğimizde çekilişler yapıyoruz. Yüzden fazla hediyemiz var burada. Üyelerimiz bu şenlik için karınca kararınca katkı sağladılar. Burada bir şeyin altını özellikle çizmek istiyorum. Bizler için en önemli konulardan birisi para kazanmaktan daha da önemlisi eğitimdir. Çünkü eğitim bizim geleceğimiz demektir. Bu etkinliğimizde Türk Eğitim Vakfı Bodrum temsilciliğini de buraya davet ettik. Türk Eğitim Vakfı’nın eğitime destek veren, Türkiye’nin en kurumsal yapısı olduğunu düşünüyorum. Bodrumlu iş insanlarımızdan bu bilinç ile gereken desteği ve özeni göstereceğine inanıyorum. Burada yüzden fazla hediyemiz var. Neredeyse herkese bir hediye düşecek. Bu çekilişten çıkacak olan hediyeler, geleneksel olarak ihtiyacı olan kişilere ve kurumlara bağışlanır. Elbette ihtiyacı olanlar kullanabilir, lakin genelde BESİAD etkinliklerindeki çekilişten çıkan hediyeler, aydınlık geleceğimiz olan çağdaş eğitim alma hakkı olan, Bodrum Cumhuriyet Halkevi çocuklarımıza armağan edilir. Yine öyle olacak. Buradaki hediyelere baktığımızda bereketli bir giriş yapıyoruz yeni yıla. Dilerim Bodrum iş dünyasının ve elbette ülkemizin 2018’de bereketli bir yıl yaşamasını diliyorum” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Bodrum’un en önemli STK’larından birisi olan BESİAD üyesi iş insanlarının yeni yılını kutlayarak, 2018 yılının hepsi için bereketli bir yıl olması dileğinde bulundu.

Çekilişte, son model telefonlar, tabletler, tatiller, boya ve inşaat malzemeleri, müzik enstrümanları, ev aksesuarları ve eğitim burslarından tutun da, nostaljik görünümlü tavlaya, hatta bahçe hortumuna kadar yüzden fazla ürün vardı. Çocuklar ise en çok bisikletlerin kendilerine çıkması için beklediler.

Çekilişte çıkan hediyelerin büyük bir kısmı ihtiyacı olanlara ve Bodrum Cumhuriyet halkevine bağışlandı.

Gece yarısına kadar gönüllerince eğlenen BESİAD üyeleri ve davetli konuklar, bereketli bir 2018 yılı geçirmeyi dileyerek, mutluluk içinde BESİAD Yeni Yıl Partisini tamamladılar.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30