Hava Durumu
Hissedilen : 8°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1005 hPa
Ruzgar : 6.1 Km/S - GB
Nem : 77%
canlı izle
O HIRSIZ AYNI GÜN YAKALANDI!
Tarih: 14/11/2017
Kaynak: Kent Haber
O HIRSIZ AYNI GÜN YAKALANDI!
Bodrum’da, bir işyerinden cep telefonu çalma görüntüleri saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan şahıs yakalandı.

Dün akşamüstü saatlerinde Tepecik Mahallesi Hamam Sokak üzerinde faaliyet gösteren Marina Lokantası isimli işyerinde gerçekleşen olayda lokanta işletmecisi Cihan işler, cep telefonunu işletme önündeki masanın üzerinde bırakarak, bir müşterisinin tost siparişini hazırlamak için mutfağa girdiği esnada kimliği belirlenemeyen bir şahıs İşler’in cep telefonunu çalmış, o anlar da saniye saniye güvenlik kameralarına yansımıştı.

Güvenlik kameralarını inceleyen İşler’in, görüntüleri sosyal medyada paylaşmıştı. Kent Haber bültenlerine de taşıdığımız görüntüleri izleyen bir vatandaş, İşler'e hırsızlık şüphelisini sima olarak tanıdığını ve şahsın genellikle Gümbet Mahallesi’ndeki bir internet kafede vakit geçirdiğini söyledi.

Bunun üzerinde bahse konu internet kafeye giden İşler, 17 yaşındaki şahsın orada olduğunu görerek polis ekiplerinden yardım istedi. Bölgeye gelen polis şahsı gözaltına aldı.

17 yaşındaki şahsın çaldığı cep telefonunu ise bir işletmeye sattığı öğrenildi. Cihan İşler çalınan cep telefonunu satılan işletmeden alırken, polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)