20°
Hava Durumu
Hissedilen : 20.4°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1015 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KB
Nem : 75%
canlı izle
METREKAREYE 23 KİLOGRAM YAĞIŞ DÜŞTÜ
Tarih: 14/11/2017
Kaynak: Kent Haber
METREKAREYE 23 KİLOGRAM YAĞIŞ DÜŞTÜ
Bodrum'da önceki gün sabah saatlerinden itibaren etkili olan yağışlı hava zaman zaman etkisini arttırdı. İlçede önceki, gün metrekareye 23 kilogram yağış düştü.

Öğle saatlerinde bir ara etkili olan sağanak yağış sonrasında akşam saatlerinde de kısa süreli sağanak yağış etkisini artırdı. Meydana gelen yağış sırasında problemli sokakların dışında herhangi bir taşkın yaşanmadı. Meteorolojinden elde edilen bilgiye göre ilçede gün boyunca metrekareye 23 kilogram yağış düştü.

Geçtiğimiz hafta haber bültenlerimizde yer verdiğimiz Yokuşbaşı Mahallesi Ninni Harım Sokak’taki tıkanık künk yine taşkına sebep oldu. Künk içinden geçemeyen yağmur suları sokağa taştı. Bölgede yaşayan vatandaşlar da o anları cep telefonları ile kayıt altına aldı.

ŞİMŞEKLER GÖRSEL ŞÖLEN SUNDU...

Akşam saatlerinde etkili olan yağışlı hava sırasında geceyi aydınlatan şimşekler ise izleyenlere görsel bir şölen sundu. Ardı ardına çakan şimşekler bazı vatandaşları tedirgin etse de, bazı vatandaşlarda bu anları evlerinin balkonları ve pencerelerinden izledi. Bazı vatandaşlar cep telefonlarıyla çektikleri şimşek görüntülerini sosyal medyadan paylaşırken, yağışlı havanın bugünden itibaren bölgemizi terk etmesi bekleniyor.

Bodrum'da Cumartesi gününe kadar havanın güneşli geçmesi beklenirken, Cumartesi gününden itibaren yağışlı havanın yeniden etkili olması tahmin ediliyor.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30