35°
Hava Durumu
Hissedilen : 41°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1009 hPa
Ruzgar : 4.2 Km/S - GGB
Nem : 48%
canlı izle
GÜZELLER KATALOG ÇEKİMLERİ İÇİN GELDİ
Tarih: 11/10/2017
Kaynak: Kent Haber
GÜZELLER KATALOG ÇEKİMLERİ İÇİN GELDİ
Aydın’ın Kuşadası İlçesinde yapılan Miss & Mr Model Of Turkey Yarışması’nda derece alan güzeller, Bodrum’da katalog çekiminde modellik yaptı.

Miss & Mr Model Of Turkey 2015 Yarışması’nda birinci olan Büşra Canbaz ile ikincisi Lara Alan ile 2017 yılında yapılan yarışmada fotomodel kategorisinde birinci olan Deniz Orhun, Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde hizmet veren Sempati Mobilya’nın katalog çekimlerine katıldı.

Zarafetleriyle göz dolduran güzeller, fotoğraf sanatçısı Gökhan Gökmen’in bakış açısıyla Türkiye ve Dünyanın çeşitli yerlerinde halılar üreten Dolce Vita Halı’nın ürünlerini tanıttı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Büşra Canbaz, Lara Alan ve Deniz Orhun, “İzmir’den katalog çekimleri için Bodrum’a geldik. Zaten Bodrum’u çok seviyoruz, pek çok kez gelmiştik. Tanıtımını yaptığımız halıları da çok beğendik” diye konuştular.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Deniz Poyraz
Yalçın Dümer
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30