35°
Hava Durumu
Hissedilen : 41°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1009 hPa
Ruzgar : 4.2 Km/S - GGB
Nem : 48%
canlı izle
TOPLU TAŞIMADA 50 ARAÇ DAHA YENİLENDİ
Tarih: 28/09/2017
Kaynak: Kent Haber
TOPLU TAŞIMADA 50 ARAÇ DAHA YENİLENDİ
Bodrum Yarımada'sında faaliyet gösteren taşıma kooperatiflerinin Büyükşehir Belediyesi'nin belirlediği standartlara uygun araçlara dönüşüm süreci devam ediyor. Önceki gün düzenlenen araç teslim töreninde üç kooperatife bağlı üyelere toplam 50 araç teslim edildi. Araç teslim törenine Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı da katıldı.

Bodrum’da iki farklı araç teslim töreni ile tarihindeki en büyük araç teslimat törenlerinden birini Bodrum’da gerçekleştiren Anadolu Isuzu üst düzey yetkilileri de törenlerde hazır bulundu. Törenlerle Bodrum’un Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatiflerine toplam 50 adet Isuzu Novo Citi midibüs teslim eden Anadolu Isuzu yetkilileri, daha sonra özel bir firmaya 23 adet kamyon ve kamyonet teslimatı gerçekleştirdi.

Kooperatif teslimat törenine; Anadolu Isuzu’dan Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, Kamyon, Kamyonet ve Pick-up İş Birimi Direktörü Yusuf Teoman ile Yerel Kamu ve Özel Müşteri Müdürü Atakan Gürler’in yanı sıra; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı ile kooperatif üyeleri katıldı. Her iki törendeki araçların satışlarını gerçekleştiren Anadolu Isuzu İzmir ve Bodrum Yetkili Bayi Erdiloğlu Otomotiv adına Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Erdil ile Genel Müdürü Erdal Demir de törende hazır bulundu.

Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, törende bir konuşma yaparak, kooperatif başkanlarına ve belediye başkanına Anadolu Isuzu’yu tercih ettikleri için teşekkür etti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise yaptığı konuşmada; “Turizmin gözbebeği Bodrum’da yolcu taşıma araçlarını yenileyerek halka ve turistlere en iyi hizmeti sunmaya çalışan kooperatiflere teşekkür ediyorum” dedi. Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerinden gelen turistlerin ve Bodrum halkının kaliteli, güvenli ve konforlu araçlarla yolculuk yapacak olmasından mutluluk duyduğunu belirten Başkan Kocadon, “Bodrum’da Anadolu Isuzu markalı araçlarla yolculuk yapan turistler, kendi ülkelerinde de bu araçlara binmek isteyecekler” diye konuştu.

Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatiflerinin teslim aldığı ve Anadolu Isuzu’nun Türkiye’de üretimini gerçekleştirdiği Novo Citi midibüsler düşük yakıt ve bakım maliyetlerine sahip araçlar olarak biliniyor. Şehiriçi taşımacılığında 7,5 metrelik uzunluğu ile sürücüsüne üstün manevra kabiliyeti sağlayan Novo Citi, aynı zamanda gelişmiş teknolojik özelliklere de sahip. Sınıfının ilk engelli rampasına sahip olan araç; Euro 6 normlarındaki, kalitesi dünyaca kabul edilen 190 beygirlik, güçlü turbo dizel motoruyla, işletme giderlerini azaltarak, sahibinin kazancına kazanç katıyor.

Modern kumaş koltuklar ve katlanır arka koltuklar ile yolcularına yüksek konfor sağlayan Isuzu Novo Citi, şehiriçi yolculukları daha da keyifli kılıyor. Çift kanatlı ön ve arka kapılar sayesinde yolcular araca tek sıra halinde binerken, bilet kontrolünün yapılması da kolaylaşıyor. Havalı arka süspansiyonların üstün bir sürüş konforu sağladığı araç, yolcularına şehiriçi taşımacılıkta, şehirdışı araç konforu sunuyor.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Tamer
28/09/2017
Garaj
Esnaf üstüne düşeni yaptı araç yeniledi hadi belediyede atsın elini cebine şu garajı yenilesin .böle eski düzensiz gaaj başka biyerde yoktur..lafa gelince dünya markası bodrum dışarıdan gelen ilk garaja ayak basıyor .otobüsler yenileniyor fakat diğer şeylerde icraat yok

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Deniz Poyraz
Yalçın Dümer
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30