26°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1007 hPa
Ruzgar : 17 Km/S - KKB
Nem : 54%
canlı izle
 İSMAİL SAYMAZ BODRUM’DA OKURLARI İLE BULUŞTU
Tarih: 13/08/2017
Kaynak: Kent Haber
İSMAİL SAYMAZ BODRUM’DA OKURLARI İLE BULUŞTU
Gazeteci–Yazar İsmail Saymaz, Bodrum’da düzenlenen imza gününe katıldı. Saymaz, etkinlikte okurları ile de samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

İnsan hakkı ihlalleri, düşünce özgürlüğü hakkında haberler yapan ve kitaplar yazan İsmail Saymaz, "Çay Güzeli", "Ali İsmail Emri Kim Verdi?" ve "Fıtrat" isimli kitaplarını Bodrumlu okurları için imzaladı. Oasis AVM içerisindeki İmge Kitabevi’nde gerçekleşen imza gününe ilgi yoğun oldu.

Saymaz, Türkiye’de son 30 yıldır giderek artan işçi ölümlerini irdelediği kitabı "Fıtrat: İş Kazası Değil, Cinayet", 2013 yılında Eskişehir'deki Gezi olayları sırasında yaşamını yitiren Ali İsmail Korkmaz’ı ve dava sürecinin ele aldığı kitabı "Ali İsmail Emri Kim Verdi?" ve doğduğu topraklar olan Rize ve Rize’nin insanlarının hayatlarını anlattığı "Çay Güzeli" adlı kitaplarını okurları için imzaladı.

Aslen Erzurum kökenli bir aileden gelen ve Rize’de doğan İsmail Saymaz, imza gününde Rize ile ilgili anlattığı hikayelerle de okurlarına keyifli dakikalar yaşattı. Sohbette hayat hikayesini de katılımcılarla paylaşan gazeteci – yazar Saymaz, kitaplarında anlattığı hikayelerin çıkış noktaları hakkında da okurlarına bilgiler aktardı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30