17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.6°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1015 hPa
Ruzgar : 3.1 Km/S - BGB
Nem : 66%
canlı izle
BODRUM HEYETİ VALİ CİVELEK’İ ZİYARET ETTİ
Tarih: 13/07/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM HEYETİ VALİ CİVELEK’İ ZİYARET ETTİ
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile Bodrum'daki sivil toplum kuruluşu yöneticileri son Valiler Kararnamesi ile Muğla Valiliğine atanan Esengül Civelek'i makamında ziyaret ederek "Hoş Geldiniz" dedi.

Ziyarete Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un yanı sıra, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Bodrum Kent Konseyi ve Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz, TÜRSAB Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Sevinç Gökbel ve Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya katıldı.

Heyet ziyarette temsilcisi oldukları odaların ve derneklerin yürüttükleri faaliyetler hakkında Vali Civelek’e bilgiler aktararak, görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Mehmet Kocadon, Vali Esengül Civelek'e Bodrum ve Bodrumdaki çalışmalar hakkında bilgiler vererek dünya markası Bodrum'un daha da tanınması için işbirliği içinde hareket etmeleri gerektiğini vurguladı.

Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Vali Civelek, Bodrum’un turizmde marka kent olduğu ve Bodrum’un daha da gelişmesi için Ticaret ve Sanayi Odaları ve diğer kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışmalara devam edeceklerini belirtti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum
mustafa malay
13/07/2017
PATLAYAN KANALiZASYON
ESKiÇEޞME MAH.3148 SOKAKTA 15 GÜNDÜR PATLAMIޞ KANALiZASYON iÇiN MUОLA BELEDiYESiNi DEFALARCA ARAMAMIZA KARޞIN PiS SULAR LiMANA AKMAYA DEVAM EDiYOR.KOKU DESENiZ DAYANILMAZ BiR HALDE.iLGiLiLERE DUYURULUR.ACiL

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2017 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)