24°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BKB
Nem : 70%
canlı izle
BODRUM-İSTANBUL UÇAĞINDA BÜYÜK PANİK!..
Tarih: 09/07/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM-İSTANBUL UÇAĞINDA BÜYÜK PANİK!..
Cuma günü Türk Hava Yolları’na ait İstanbul – Bodrum seferini yapan yolcu uçağı havada arıza yapınca İsanbul’a dönüş yapmak zorunda kaldı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Milas–Bodrum Havalimanı’na uçan Türk Hava Yolları’na ait TK 2514 sefer sayılı uçağı havada arıza yaptı. Meydana gelen teknik arızanın ardından yolcu uçağı geri dönerek İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş yapmak durumunda kaldı.

Arıza yaparak İstanbula'a geri dönen uçakta eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur Benan ile birlikte İstanbul'dan Bodrum'a seyahat eden ünlü şarkıcı Güşen'in de bulunduğu ortaya çıktı. Uçak havadayken kabin basıncının düşmesi ve maskelerin açılması sonucu yolcularla beraber ünlü şarkıcı da büyük panik yaşadı.

Gülşen önceki gün İstanbul'dan Bodrum'a uçmak üzere Atatürk Havalimanı'na gitti. Yalıkavak'taki La Plaj'da sahneye çıkacağı için yanında eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur Benan da vardı. Hürriyet'in haberine göre; uçak havadayken kabin basıncı düştü, maskeler açıldı. Pilot yolculara acil iniş yapacaklarını, panik yapmamaları gerektiğini anons etti. Uçak, Atatürk Havalimanı'na geri döndü. Ünlü çift alanda 2 saat bekledikten sonra saat 17.50'de başka uçakla Bodrum'a gittiler.

"OĞLUMA SARILIP DUA ETTİM"

Gülşen kucağında oğlu ile inerken çok gergindi. Ünlü şarkıcı "Uçağın kapısı arızalıymış. Kabin basıncı düştü, maskeler açıldı. Büyük tehlike atlattık. Panik yaşadık. Oğluma sarılıp, dualar ettim. Ölmediğimize şükür ediyoruz. İnsan çocuğu olunca böyle duygular içine giriyor. O bir melek. Belki de bizi o melek korudu.. Havadaki korkumu hatırlamak istemiyorum" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
adam
09/07/2017
aman
neyseki gülşene bişi olmamış öbürlerini boşver.... dercesine bir haber olmuş...

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30