28°
Hava Durumu
Hissedilen : 31°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KD
Nem : 65%
canlı izle
NATİG SHİRİNOV PALMARİNA'DA
Tarih: 19/05/2017
Kaynak: Kent Haber
NATİG SHİRİNOV PALMARİNA'DA
Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum, 20 Mayıs akşamı dünyaca ünlü bir ismi ağırlıyor. Nağara isimli yerel perküsyon aletiyle harikalar yaratan Natig Shirinov ‘Natig Ritim Grubu’yla birlikte Palmarina Bodrum’da yaza merhaba konseri verecek. Konserle aynı gün Palmarina Bodrum’da sürpriz bir görsel şov izlenecek.

Türkiye’nin ilk mega ve giga yat bağlama kapasiteli marinası Palmarina Bodrum, sezonu dünyanın en iyi perküsyon sanatçılarından birinin konseriyle açıyor. Nağara isimli Azerbaycan’a ait yerel perküsyon aletiyle dinleyenleri kendine hayran bırakan Azeri kökenli Natig Shirinov kendi grubu ‘Natig Ritim Grubu’ ile Palmarina Bodrum’da konser verecek. Konser saat 21.00’de Palm Piazza’da başlayacak.

DÜNYA FESTİVALLERİNDEN PALMARİNA'YA

Azerbaycan ezgilerini dünya müzikleriyle harmanlayarak dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatan Natig Shirinov, Fransa, İngiltere, İtalya, Çin, Amerika, Rusya, İspanya gibi dünyanın pek çok farklı ülkesinde konserler verdi. Menim Dünyam ve Menim Dünyam 2 adında 2 albümü bulunan Natig Shirinov, 2011 Dünya Perküsyon Sanatları Festivali, 2004 Dünya Vurmalı Çalgılar ve Dans Müzikleri Festivali, Moskova, Fransa, Fas ve Almanya’da düzenlenen Azerbaycan Kültür Günleri başta olmak üzere birçok festivale davet edildi ve katıldığı festival ve yarışmalarda ödüller kazandı.

SÜRPRİZ GÖRSEL ŞOV!

Palmarina Bodrum ziyaretçileri konserle aynı gün sürpriz bir görsel şov izleyecek. 2017 sezonuna görsel bir şölenle merhaba diyecek olan Palmarina Bodrum, ziyaretçilerine hayran kalacakları bir gösteri sunacak. Bodrum Yalıkavak’ta bulunan misafirlerine lüks ve butik otellerinde konaklama, yerel ve dünya tatlarının bulunduğu restoran ve kafelerinde yiyecek içecek, dünya markalarının yer aldığı mağazalarıyla alışveriş imkanı sunan Palmarina Bodrum, 2017 yaz sezonunu açmasıyla birlikte kültür sanat aktivitelerine dünyadan ağırladığı farklı müzik ve dans gruplarıyla devam edecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30