25°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 1.9 Km/S - Bati
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM TANITIM TIR'I EKİBİ ATA'NIN HUZURUNDA...
Tarih: 15/05/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM TANITIM TIR'I EKİBİ ATA'NIN HUZURUNDA...
Bodrum’u şehirlerle buluşturmak için yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı ekibi, Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret etti.

Bodrum tanıtım çalışmaları kapsamında 20 Mart’ta Bodrum’dan yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı 27’nci durağı olan Ankara’da yoğun ilgiyle karşılandı. TIR, Ankara Kızılay Meydanı Güven Park girişinde 12 Mayıs Cuma günü yerini aldı. İlk gün Muğla Milletvekili Akın Üstündağ’ın da ziyaret ettiği Bodrum Tanıtım TIR’ını daha sonra Belediye İş Genel Başkanı Nihat Yurdakul, Gaziantep Oğuzeli Kaymakamı Yasin Yunak, Muğla Eski İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer başta olmak üzere çok sayıda Bodrum sevdalısı ve on binlerce Ankaralı ziyaret etti.

Bodrum Tanıtım TIR’ı ekibi pazartesi günü ise sabah erken saatlerde Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzuruna çıktı.

Ülkenin içinde bulunduğu önemli süreçlerde Bodrum için önemli bir projenin parçası olmaktan onur duyduklarını ifade eden Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır, “Ankara Kızılay Meydanı’nda 4 gün boyunca Bodrum’u anlatmaya çalıştık” dedi.

TIR’ı ziyaret eden misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum Mandalinasından üretilen kolonya, lokum ve gazoz ikram edilerek, tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi.

15 Mayıs’a akşam saatlerine kadar Ankara Kızılay Meydan’ında bulunan Bodrum Tanıtım TIR’I Ankara’nın ardından Konya, Antalya ve Denizli illerini de ziyaret ederek turunu tamamlayacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30