15°
Hava Durumu
Hissedilen : 15.3°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1007 hPa
Ruzgar : 8.7 Km/S - Dogu
Nem : 73%
canlı izle
BODRUMLU GENÇLER İLK 8 TAKIM ARASINA GİRDİ
Tarih: 15/05/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUMLU GENÇLER İLK 8 TAKIM ARASINA GİRDİ
Bayanlar Liseler arası Türkiye Hentbol müsabakalarında ilk 8 takım arasına giren Yalıkavak Halil İbrahim İper–Adnan İper Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı, Amasya’da yapılacak finallere katılmaya hak kazandı.

Geçtiğimiz Cuma günü Denizli’de Doğa Koleji’yle karşılaşan temsilcimiz rakibini 28-21 yenerek adını ilk 8 takım arasına yazdırdı. Bu sonucun ardından önümüzdeki hafta Amasya’da yapılacak Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazanan Yalıkavak Halil İbrahim İper–Adnan İper Anadolu Lisesi Türkiye Şampiyonu olmak için mücadele edecek.

Bodrumlu gençlerin büyük bir başarı elde ettiğini söyleyen Yalıkavakspor Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen “Yalıkavak Halil İbrahim İper–Adnan İper Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı’ndaki 10 oyuncu bizim Yalıkavakspor’da da forma giyiyor. Şimdi Amasya’da Türkiye şampiyonu olmak için mücadele edecekler. Bodrum’u en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Öğrencilerimizin antrenörü Gökhan Ceyhan ve okul öğretmenlerini de bu başarıya katkılarından dolayı tebrik ediyorum. Onların emeği çok büyük” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)