16°
Hava Durumu
Hissedilen : 16.8°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1015 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 76%
canlı izle
YABANCI DİL EĞİTİM PROGRAMLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 14/05/2017
Kaynak: Kent Haber
YABANCI DİL EĞİTİM PROGRAMLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
TED Bodrum Koleji Lise Kabul Sınavı ve Yabancı Dil Eğitim Programları Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

TED Bodrum Koleji 2017-2018 Akademik Yılı Lise Kabul Sınavı bugün yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Saat 10.00'da başlayan lise öğrenci kabul sınavı devam ederken; TED Bodrum Koleji velileri, aday öğrenci velileri ile özel davetliler 21. yüzyıl yabancı dil eğitimleri olan ve TED Bodrum Kolejinde uygulanan Cambridge, BTEC, AP, ISE Kanada Değişim Programları hakkında bilgilendirildi.

TED Bodrum Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına TED Yabancı Diller Koordinatörü Dr. Fatma Ataman, TED Bodrum Koleji Genel Koordinatörü Fırat Asyalı, Pearson Türkiye BTEC Koordinatörü Can Mindek, TED İstanbul Koleji AP Koordinatörü Esra ÖZTERMİYECİ, ISE Türkiye Başkanı Gökyar Karşit konuşmacı olarak katıldı.

TED Bodrum Koleji Özel Anadolu Lisesi’nde eğitim programlarının en üst düzeyde uygulandığını vurgulayan konuşmacılar, bugün tanıtılan Uluslararası Eğitim Programları ile de öğrencilerin başarılı dünya vatandaşları olmaları hedeflendiğini belirttiler.

Avrupa Ortak Diller Çerçeve Programı doğrultusunda, TED Bodrum Kolejinde uygulanan farklılaştırılmış yabancı dil programları hakkında velilere bilgilendirmelerde bulunan yetkililer toplantı sonunda katılımcıların sorularını yanıtladı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)