24°
Hava Durumu
Hissedilen : 24.2°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 77%
canlı izle
BODRUMLU ŞOFÖRLER VEFAT EDEN MESLEKTAŞLARINI UNUTMADI
Tarih: 13/05/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUMLU ŞOFÖRLER VEFAT EDEN MESLEKTAŞLARINI UNUTMADI
Bodrumlu taksiciler geçmişten bugüne kadar yaşamını yitiren şoförler için mevlidi şerif okuttu.

Torba Taksi Kooperatifi üyeleri Torba Taksi Kooperatifi üeyeleri Torba Kavşağı’ndaki taksi durağında Bodrum ve Türkiye’de yaşamını yitiren tüm şoför esnafı için mevlidi şerif okuttu. Programa Yarımada’da çalışan pek çok şoför esnafı ile yakınları da katıldı.

Tepecik Camii imamı Yüksel Kılınçarslan ile Ortakent Mahallesi Merkez Cami İmamı Hasan Sönmez’in Kuran okuduğu programda vatandaşlara tavuklu pilav, keşkek, ayran ve lokma ikramı da yapıldı.

Torba Taksi Kooperatif Başkanı Yasin Algın, program hakkında Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Geçmişten günümüze bu sektörde hizmet vermiş fakat aramızda olmayan şoför dostlarımız yad etmek için bu etkinliğimizi düzenledik. Bodrum Yarımadası’daki tüm şoförlerimiz ve yakınlarını davet ettik. Sağolsunlar onlar da geldiler. Bu Mevlidi arkadaşlarımızla beraber planladık. Kooperatifdeki arkadaşlarımızın emeği çok büyük. Yeni sezonun tüm şoför dostlarımız için kazasız belasız geçmesini diliyorum.”

Turgutreis 64 Nolu Minibüs Kooperatifi üyesi Derya Tosunoğlu ise duygu ve düşüncelerini şu sözlerle anlattı:

“Arkadaşlarımız bugün geçmişten bugüne kadar aramızdan ayrılan şoför dostlarımız için bu mevlidi düzenlemişler. Biz de seve seve koştuk geldik. Umarım bundan sonra da Allah herkese sağlık verir. İnşallah herkes kazasız belasız bir sezon geçirir.”

Okunan Mevlidi şerifin ardından şoförler yaşamını yitiren meslektaşları için dua ettiler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30