28°
Hava Durumu
Hissedilen : 31°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KD
Nem : 66%
canlı izle
DUBAİLİ İŞADAMLARI BODRUM’DA YATIRIM ALANLARINI İNCELEDİ
Tarih: 11/05/2017
Kaynak: Kent Haber
DUBAİLİ İŞADAMLARI BODRUM’DA YATIRIM ALANLARINI İNCELEDİ
Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından yapılan davet üzerine, Dubai merkezli şirketler grubunun Yönetim Kurulu Başkanı, üyeleri ve CEO’su bölgeye yapmayı planladıkları yatırımları incelemek için Bodrum’a geldiler.

Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın bağlantıya geçerek Bodrum’a davet ettiği Dubai merkezli şirketler grubunun Yönetim Kurulu Başkanı, üyeleri ve CEO’su Bodrum’da yapmayı planladıkları projeler kapsamında Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’u da ziyaret ettiler. Muğla Yatırım Destek Ofisi tarafından; Bodrum’un turizm potansiyeli ve önerilen yatırım yerleri hakkında sunum yapılmasının ardından yatırımcı heyet, Muğla Yatırım Destek Ofisi ve BODTO yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yatırım alanlarını yerinde inceledi.

Dubai’nin önde gelen firmalarından olan yatırımcı grubun; Sağlık hizmetleri, kişisel bakım merkezi, konut projeleri, inşaat, gayrimenkul, otel ve eğlence tesisleri alanında hizmet vermekte olup, Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai’nin en büyük özel sektör firmalarından birisi olduğu açıklandı. Firmanın Dubai’de ve Sharjah’ta otelleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, tamamlanmış rezidans projeleri, hastaneleri; Londra’da ve Suriye’de hastane ve otelleri bulunmakta. Grubun aynı zamanda, Avrupa ülkelerinde turizm, sağlık, yenilenebilir enerji ve gayrimenkul sektörlerinde büyük ölçekli yatırımlarının mevcut olduğu öğrenildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ayhan Eyikoçak
14/05/2017
Soru?
Yabancı yatırımcılar gelince biz mi kazanıyoruz.....yoksa kaybedenler mi oluyoruz. Çok iyi düşünülmeli.... Yarın bizler iş yapamaz hale gelebiliriz.
Ali Haydar Gözkurt
11/05/2017
Merak
Dubai merkezli şirketler grubunun Yönetim Kurulu Başkanı, üyeleri ve CEO’su - iyi de tam olarak dubai merkezli hangi şirketin ceo'suymuş bu yerel kılıklı arkidiş?...yoksa oyunamı geldiniz la:)))) bende kendimi Katar şeyhi olarak mı tanıtsam:))) şaka bir yana lütfen ticaret odası yetkilileri bu davet ettikleri kişileri tam olarak belirtsinler. Hangi şirket(şirket adı) ceo ise ceo'nun adı soyadı...şirketin iştigal alanı vs vs saygılarımla

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30