16°
Hava Durumu
Hissedilen : 16.8°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1015 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 76%
canlı izle
MICIR DÖKÜLEREK KAPATILAN ÇUKURLAR TEHLİKE SAÇIYOR!
Tarih: 10/05/2017
Kaynak: Kent Haber
MICIR DÖKÜLEREK KAPATILAN ÇUKURLAR TEHLİKE SAÇIYOR!
Bodrum cadde ve sokaklarında çeşitli sebeplerle açılıp mıcır dökülerek kapatılan, uzun süre asfalt bekleyen çukurlar özellikle motosiklet sürücülerine zor anlar yaşatıyor.

Son günlerde özellikle Gümbet, Cevat Şakir, Bitez ve Konacık Mahallelerinde patlayan su boruları nedeniyle yapılan çalışmalar sonrasında kazılan yerler hemen asfaltlanmayınca, kapatılan çukurların çevresine yayılan mıcırlar motosiklet sürücülerine zor anlar yaşatıyor, araçların geçerken çıkardığı tozlar nedeniyle de vatandaşlar duruma tepki gösteriyor.

Jandarma Kavşağı'ndan Bodrum İstikametine giderken Müjde Sokak'a bağlanan dik yokuşun bulunduğu bölümde geçtiğimiz günlerde yapılan çalışma sonrası yola yayılan mıcırlar nedeniyle çok sayıda motosiklet sürücüsünün dengesini kaybederek düştüğü ve bazı motosiklet sürücülerinin de hafif yaralandığı öğrenildi.

Bodrum'un bir çok noktasında görülen bu manzaralar sürücülerin tepkisine neden olurken, yapılan çalışmalar sırasında da çalışmanın kim tarafından yapıldığını belirten tabelanın konulmaması vatandaşlardan ayrıca tepki topluyor.


Muhabir: Mehmet Can MERAL
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)