25°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 1.9 Km/S - Bati
Nem : 67%
canlı izle
FIRTINA SONRASI RENK CÜMBÜŞÜ...
Tarih: 10/05/2017
Kaynak: Kent Haber
FIRTINA SONRASI RENK CÜMBÜŞÜ...
Bodrum’da gün batımı saatlerinde yaşanan renk cümbüşü izleyenleri büyüledi.

İlçede önceki gün, gün boyu etkili olan lodos fırtınası gün batımı saatlerinde etkisini kaybederken, yaşanan renk cümbüşü izleyenleri büyüledi. 19:00 itibari ile ortaya çıkan tablo Yarımada’nın her yerinden farklı güzellikte izlenirken, özellikle manzaraya hakim tepelere çıkan vatandaşlar ile ilçede tatil yapan yerli ve yabancı turistler seyrine doyum olmaz bir gün batımı izleme fırsatı buldu.

Sarının tonlarıyla başlayan renk cümbüşü dakikalar ilerledikçe kızıl ve tonlarına dönüşürken, kızıl rengin ardından pembe ve koyu mavinin tonları gökyüzünü kapladı.

Manzarasıyla ünlü tarihi yel değirmenlerinin bulunduğu tepeye çıkan birçok yerli ve yabancı tatilci de bu eşsiz manzarayı hayranlıkla izlerken, tatilciler bu anları cep telefonlarıyla ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi. Gökyüzünde oluşan renk cümbüşünün denize yansıdığı anlarda koylarda bulunan dünyaca ünlü Bodrum Guletleri de manzaraya farklı bir güzellik kattı.


Muhabir: Mehmet Can MERAL
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30