16°
Hava Durumu
Hissedilen : 16.8°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1015 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 76%
canlı izle
ÖZBEK ACENTACILAR KAYMAKAM YILMAZ’I ZİYARET ETTİ
Tarih: 09/05/2017
Kaynak: Kent Haber
ÖZBEK ACENTACILAR KAYMAKAM YILMAZ’I ZİYARET ETTİ
Bir dizi ziyaret için Bodrum’a gelen Özbekistanlı seyahat acentalarının yetkilileri, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Tau Travel’in misafileri olarak Bodrum’a gelen Özbekistan'ın en büyük tur operatörlerinden oluşan heyet önce ilçeyi ve ilçedeki otelleri gezdi. Misafirlerden 6 kişilik bir grup TAU Turizm Bölge Müdürü Ümit Sürgeç ile birlikte Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’a da bir ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakam Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine teşekkür etti.

TAU Turizm Bölge Müdürü Ümit Sürgeç, ziyaret hakkında Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Kazakistan ve Özbekistan pazarlarında 15 yıldır faaliyet gösteren, Tau Travel olarak 03-10 Mayıs tarihleri arasında Özbekistanın en büyük tur operatörlerinin oluşturduğu info grubuna Bodrum ve Bodrum otellerinin tanıtımını yaptık” dedi.

2010 yılından beri Özbekistan’dan Bodrum’a charter uçak indirdiklerini ve 2017 turizm sezonunda da Özbekistan’dan Bodrum’a turist kafilesi getireceklerinin bilgisini veren Sürgeç, “Bodrum Kaymakamımız Özbekistan’dan gelen acentacı partnerlerimizi ağırladılar. Kendilerine teşekkür ederiz. İnşallah sezon içinde Bodrum Özbek turistlerle daha da şenlenecek. 23 Haziran tarihinde inşallah ilk Özbek kafile Bodrum’a ulaşmış olacak. Zaten İstanbul’a gelen Özbek turistlerimizi biz bölgemizde ağırlıyoruz” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)