25°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 1.9 Km/S - Bati
Nem : 67%
canlı izle
VALİ ÇİÇEK BODRUMLULARI DİNLEDİ
Tarih: 09/05/2017
Kaynak: Kent Haber
VALİ ÇİÇEK BODRUMLULARI DİNLEDİ
Muğla Valisi Amir Çiçek halk buluşmaları kapsamında Bodrum’da Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla biraraya geldi.

Bodrum Mumcular Karaova Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan toplantıya Vali Amir Çiçek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Albay Oğuz Bavbek, ilçe kurum müdürleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Vali Çiçek, mahalle muhtarlarının da aralarında bulunduğu vatandaşlarla sohbet ederek, “Bizler bu makamlarda sizlere hizmet etmek amacıyla bulunuyoruz. Öncelikli görevimiz vatandaşa sağlıklı, hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktır. Bu nedenle bugün buraya kurum müdürlerimiz ile birlikte sorun ve taleplerinizi dinlemeye ve çözüme kavuşturmaya geldik” dedi.

41 yıl önce başladığı görevini aynı heyecanla devam ettirdiğini belirten Vali Çiçek, makamların oturmak için değil çalışmak için olduğunu söyledi. Devletin daima vatandaşın yanında olduğunu ifade eden Vali Çiçek, devletin tüm kesimdeki insanlara sahip çıkıp yardım ettiğini belirtti.

Vali Çiçek, konuşmasının ardından vatandaşlara ve muhtarlara söz vererek, sorun ve taleplerini dinledi. Muhtarlar ve vatandaşlar, birebir çözüm bulma noktasında toplantının çok faydalı geçtiğini belirtip Vali Çiçek’e toplantının düzenlenmesinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür ettiler.

Muğla Valisi Amir Çiçek, daha sonra Bodrum Kaymakamlığı'na geçerek burada vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Vali Çiçek burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bodrum’da ikamet eden vatandaşların Muğla’ya kadar gelmemeleri için onları kaymakamlığımızda dinlemek istedim. Sorunları var mı, istekleri nelerdir, onları tespit edeceğim. Onlarla bire bir görüşerek, kendilerini rahat dinleyerek gerekeni yapacağız. Bugünkü programımız bu” dedi.

Vatandaşlarla kaymakamlık makamında tek tek görüşen Vali Çiçek akşam saatlerinde ilçeden ayrıldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30