25°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 1.9 Km/S - Bati
Nem : 67%
canlı izle
VOLEYBOLCU KIZLARIMIZDAN BİR BÜYÜK BAŞARI DAHA
Tarih: 08/05/2017
Kaynak: Kent Haber
VOLEYBOLCU KIZLARIMIZDAN BİR BÜYÜK BAŞARI DAHA
2016–2017 Sezonu Küçük Kızlar Yaş Grubu’nda Muğla İl Birincisi olarak Aydın’da düzenlenen Voleybol Türkiye Grup Finalleri’nde Muğla’yı temsil eden Bodrum Voleybol Spor Kulübü mücadele ettiği grupta birinci oldu.

Geçtiğimiz ay Küçük Kızlar Yaş Grubu’nda Muğla İl Birincisi olarak Aydın’da Muğla adına mücadele eden Bodrum Voleybol Spor Kulübü, 5 takımın mücadele ettiği grubunda oynadığı 4 maçın 3’ünden galip ayrılarak birinci oldu. Takım aldığı bu başarılı sonuçla 23 Mayıs–1 Haziran tarihleri arasında Bursa’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda Ege Bölgesi’ni temsil edecek.

Takım antrenörü ve oyuncuları bugün Bodrum Kaymakamlığında Muğla Valisi Amir Çiçek ile biraraya gelerek başarılarını Vali Çiçek’le paylaştılar. Ziyaret sonrası Kent Haber’in sorularını yanıtlayan takım antrenörü Taner An şunları söyledi:

“Muğla şampiyonu olarak grup müsabakalarını oynamak üzere Aydın iline gittik. 5 takımın mücadele ettiği grubumuzda sırasıyla İzmir Arkas, Aydın, Denizli ve Manisa olmak üzere grubumuzdaki maçları başarıyla tamamladık. Grup birincisi olarak Bursa’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandık. Ege Bölgesi’ni temsilen Türkiye finallerine gideceğiz” dedi.

Oyuncuların sporla eğitimi birarada götürdüğünü ve derslerinde de çok başarılı olduklarını anlatan Taner An, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ile Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a da verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Takımın smaçörü 7’inci sınıf öğrencisi Ada Yılmaz ise duygu ve düşüncelerini “Takıma en son katılan kişi bendim ama çabucak alıştım. Takımda artık bir aile gibi olduk. Şimdi sadece Muğla’yı değil bölgemizi de temsil etmek üzere Türkiye finallerine gideceğiz. Orada daha güçlü takımlarla mücadele edeceğiz” sözleriyle dile getirdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30