22°
Hava Durumu
Hissedilen : 22.7°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 9.0 Km/S - Bati
Nem : 65%
canlı izle
GENÇ DANSÇILAR MARMARİS'TEN BAŞARILARLA DÖNDÜ
Tarih: 08/05/2017
Kaynak: Kent Haber
GENÇ DANSÇILAR MARMARİS'TEN BAŞARILARLA DÖNDÜ
''Seashine Dans ve Sanat Akademi'' Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF) Sosyal Latin Dansları (Salsa) Marmaris Etabı Yarışmasında Gençler Kategorisinde 1 ve 2'inciliği elde etti.

Hafta Sonu Marmaris Grand Yazıcı Turban otelde gerçekleşen Sosyal Latin Dansları (Salsa) yarışmasında Seashine Dans ve Sanat Akademi öğrencileri Erhan Çekici-Bensu Çakmak 1'inci, Turhan Can Öztürk–Aylin Bozyer 2'incilik ödüllerinin aldı.

Şampiyon Yarışmacılar Seashine Dans ve Sanat Akademi Eğitmenleri Fevzi Deniz Işıldar, Melis Şenol, Merve Paftalı ve Derya Seyis'e teşekkür ederek aldıkları dereceyi onlara hediye ettiklerini, TDSF'nin bir sonraki etabı Bodrum'da da aynı başarıyı tekrarlamak istediklerini söylediler.

Seashine Dans ve Sanat Akademi'nin kurucusu ve eğitmeni olan Fevzi Deniz Işıldar ise amaçlarının topluma yararlı ve bilinçli insanlar yetiştirmek olduğunu belirterek, dansın sadece bir eğlence değil aynı zamanda bir disiplin olduğunu ve her ailenin çocuklarını dansa yönlendirmesi gerektiğini söyledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30