24°
Hava Durumu
Hissedilen : 24.2°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 77%
canlı izle
UÇURTMALAR 14 MAYIS’TA HAVALANACAK
Tarih: 08/05/2017
Kaynak: Kent Haber
UÇURTMALAR 14 MAYIS’TA HAVALANACAK
Bodrum'da geleneksel hale gelen uçurtma festivali bu yıl da 14 Mayıs Pazar günü, her yıl olduğu gibi Gümbet Değirmenler Mevkiinde yapılacak. Festivalde pop müzik sanatçısı Cem Belevi de sahne alacak.

Engelliler Haftası kapsamında 14 Mayıs 2017 Anneler Günü'nde düzenlenecek 11. Bodrum Uçurtma Festivali'nde pop müzik sanatçısı Cem Belevi ücretsiz halk konseri ile sahne alacak. Sabah saat 10.00'dan itibaren Gümbet Değirmenler Mevkii'nde Bodrum’un yanı sıra Marmaris, Milas, Yatağan, Fethiye ve Muğla merkezden engelli oluşumlarının katılımı ile düzenlenecek etkinlikte animasyon gösterileri, uçurtma yarışmaları, dj şov, folklor gösterileri, müzik dinletileri gibi pek çok etkinlik yapılacak.

Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi himayelerinde Miyase Karlıova Organizasyon tarafından "Engelleri Gökyüzü'nde Kaldıralım" sloganı ile Rixos Premium Bodrum ana sponsorluğunda 10 yıldır gerçekleştirilen organizasyonun Bodrum'un en büyük halk organizasyonu olduğunu söyleyen Karlıova, "Her yıl olduğu gibi tüm Bodrumluları ve çocuklarımızı engellilerimize destek olmak için Gümbet Değirmenler Mevkii'ne 11. Uçurtma Şenliği'mize bekliyoruz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30