26°
Hava Durumu
Hissedilen : 27°
Gorus Mesafesi : 20.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 10.9 Km/S - Bati
Nem : 62%
canlı izle
YALIKAVAKLI İKİ GENCİN YOL VİDEOSU OLAY OLDU!..
Tarih: 04/05/2017
Kaynak: Kent Haber
YALIKAVAKLI İKİ GENCİN YOL VİDEOSU OLAY OLDU!..
Kent Haber'in daha önce defalarca gündeme getirdiği Yalıkavak ve Gündoğan Mahallesi'ndeki bozuk yollar, bölgede yaşayan vatandaşları isyan ettirdi. Yalıkavaklı iki gencin hazırladığı bir video sosyal medyada onbinlerce kişiye ulaşıp yüzlerce beğeni ve paylaşım alırken, videonun altına yorum yapan vatandaşlar ise gençleri hazırladıkları videodan dolayı tebrik edip, yerel yönetime ağır eleştiriler yaptılar.

İmar planlarının mahkeme tarafından iptal edilmesi nedeniyle tüm inşaat faaliyetlerinin durması gerekirken, şantiyelerin tüm hızıyla faaliyetlerine devam ettiği Yalıkavak'ta, ağır vasıtaların köstebek yuvasına çevirdiği yolları gündeme getimek için bir video hazırlayan ve bunu sosyal medya hesaplarından yayınlayan Ertuğrul Ömer Sabancı ve Fatih Çoban, sosyal medyada günün konusu oldu. Kendilerine has esprili üslupları ile Yalıkavak ve Gündoğan caddelerinde dolaşan ikili, "Bodrum Yalıkavak/Gündoğan/Gökçebel yollarına video çektik...Tepkisiz kalma!!! Bu rezillik hepimizin" başlığıyla yayınladıkları video ile bölgedeki sorunun biran önce çözülmesi taleplerini dile getirdiler.

Yalıkavak'tan sonra Gündoğan'a yönelen gençler, altyapı çalışmaları nedeniyle yaklaşık 5 ay önce kazılan ancak hala düzeltilmeyen Gündoğan'ın iç kısımlarına girmeye dahi cesaret edemediler.

İki gencin yaşadıkları bölgenin sorunlarını biraz da tiiye alarak hazırladıkları video ve vatandaşların bu videoya gösterdiği yoğun ilgi aslında Başkan Kocadon ve yerel yöneticilere çok önemli mesajlar veriyor. Son seçimde Mehmet Kocadon'a oy verdiklerini ancak aldıkları hizmetten mutlu olmadıklarını belirten gençler ve paylaşıma yorum yapan vatandaşların yaklaşımlarına Bodrumlu siyasetçilerin kulak kabartması gerektiği anlaşılıyor.

İşte sosyal medyada büyük ilgi gören o video.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30