22°
Hava Durumu
Hissedilen : 22.7°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 9.0 Km/S - Bati
Nem : 65%
canlı izle
BODRUMSPOR’UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ALİ MERDİN
Tarih: 04/05/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUMSPOR’UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ ALİ MERDİN
Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da görevi bırakan Necati Erkmen’den boşalan teknik direktörlüğü görevine takımın yardımcı antrenörü Ali Merdin getirildi.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor'u 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta şampiyon yapan Teknik Direktör Necati Erkmen’in görevi bıraktığı öğrenildi. Erkmen’den boşalan teknik direktörlüğü görevine ise önceki yıllarda Bodrumspor’un formasını giyen ve altyapı antrenörlüğü ve A takımda yardımcı antrenörlük görevlerinde bulunan Ali Merdin getirildi.

Göreve getirilen genç teknik adam duygu ve düşüncelerini şu ifadelerle paylaştı:

“Futbola Muğla Üniversite Spor’da başladım. Daha sonra Muğla Köy Hizmetleri Spor, Yalıkavakspor ve Bodrumspor’da 11 sene amatör olarak, Dalaman Kağıtspor ve Fethiyespor’da profesyonel olarak futbol oynadım. 2013-2014 sezonunda B.B. Bodrumspor’un altyapı sorumluluğunu yaptım. Daha sonrasında ise bugüne kadar A Takım seviyesinde yardımcı antrenörlük görevinde bulundum. Uzun yıllar formasını giydiğim B.B. Bodrumspor’da bu görevde elimden geldiğince en iyisini yapmaya, bu göreve layık olmaya çalışacağım. Bu görevi bana layık gören sayın başkanım Rıza Karakaya, değerli yönetim kurulu üyeleri ve sayın hocam Ümit Erol Tok’a çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte Bodrumspor bayrağını en yükseklerde dalgalandırmaya devam ederiz.”

Görevi bırakan teknik Direktör Necati Erkmen ise “Yönetimle şartlarda anlaşma sağlayamadıklarını belirten Erkmen, "Aramızda herhangi bir sorun yok. Oturduk, konuştuk ve ayrılık kararını ortaklaşa aldık. Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a, Kulüp Başkanı Rıza Karakaya'ya, Sportif Direktör Erol Tok'a görev yaptığım dönemde bana verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Bodrumspor camiası ve taraftarlara da minnet borçluyum. Bodrumspor sevgisi her zaman gönlümün bir köşesinde olacak" diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30