27°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BGB
Nem : 63%
canlı izle
BODRUM DİYARBAKIR'A ULAŞTI...
Tarih: 03/05/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM DİYARBAKIR'A ULAŞTI...
Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR'ı, Anadolu halkını Bodrum’a davet etmek için çıktığı yolculukta Diyarbakırlılara da Bodrum’u anlattı.

Diyarbakır’da ilgi ile karşılanan TIR, Diyarbakır Dağkapı Meydanında misafirlerini ağırladı. Diyarbakırlılar ile buluşan Bodrum Tanıtım TIR’ı ekibi kendilerini sevgi ve hoşgörü ile karşılayan Diyarbakır halkına teşekkür etti. Gittikleri her yerde Bodrum’un tarihini dokusunu, kültürel yapısını, doğal güzelliklerini anlatan ekip, her uğradığı ilde ilgiyle karşılandıklarını ifade ederek Anadolu halkının misafirperliğinin onları çok mutlu ettiğini belirtti.

Diyarbakır’da, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Turizm Komisyon üyeleri ve TÜRSAB Diyarbakır Bölgesel Yürütme Kurulu yetkilileri tarafından karşılananan Bodrum Tanıtım TIR’ı ekibi, yağmurlu bir havada Diyarbakırlılar ile buluşarak, Diyarbakır halkını Bodrum’a davet etti.

Tanıtım TIR’I Koordinatörü Fikret Hıdır, çalışmalar kapsamında Muğla eski valilerinden Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’u da makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgiler verdi.

Bodrum Tanıtım TIR’ını TÜRSAB Diyarbakır Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akyıl, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Mehmet Kesen, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Turizm Komisyon Üyeleri Mehmet Ali Deniz, Alaattin Tan, TÜRSAB Diyarbakır Yönetim Kurulu Üyesi Abdul Aziz Yatkın ve Diyarbakır TÜRSAB Bölge Acente sahibi işletmecileri başta olmak üzere çok sayıda Diyarbakırlı ziyaret etti.

Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır, Diyarbakır halkının yoğun ilgisi ile karşılandıklarını belirterek, “Diyarbakır’da hem yerel yönetimler hem TÜRSAB, Ticaret Sanayi Odası, ulusal ve yerel basın mensubu üyeleri bize çok destek oldular. Onlara çok teşekkür ediyorum. Diyarbakır halkının ilgisi bizleri çok mutlu etti. Buradaki amaç insanlara Bodrum’u anlatmak. Bilenlere hatırlatmak, bilmeyenlere Bodrum hakkında bilgiler vermek. Biz, burada arkadaşlarımızla birlikte gelenleri Bodrum’un sıcaklığı ile karşıladık ve hiçbir sorun yaşamadık. En huzurlu çalıştığımız yerlerden birisi diyebilirim Diyarbakır için” şeklinde konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30