24°
Hava Durumu
Hissedilen : 24.2°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 77%
canlı izle
ŞEVVAL SAM'A YOĞUN İLGİ
Tarih: 02/05/2017
Kaynak: Kent Haber
ŞEVVAL SAM'A YOĞUN İLGİ
Kanal D’nin bu sezon en çok izlenen dizileri arasında yer alan “Bodrum Masalı”ındaki Yıldız karakteriyle hayran kitlesini büyülten Şevval Sam, dizi çalışmaları nedeniyle yerleştiği Bodrum'daki çeşitli organizasyonlarda zaman zaman şarkıcı yönüyle de sahne alıyor.

Bodrum'da özel bir gecede sahne alan ünlü sanatçı Şevval Sam, hayranları tarafından selfie yağmuruna tutuldu. Hiçbir hayranını kırmayan ünlü sanatçı, hem şarkı söyledi hem fotoğraf çektirdi.

Geçtiğimiz haftasonu Bodrum'da Türkiye genelindeki iş ortaklarını ağırlayan Coldwell Bunker adlı gayrimenkul danışmanlığı firmasının organizasyonunda sahneye çıkan Şevval Sam, geceye katılanlara unutulmaz bir akşam yaşattı. Geceye katılanların masalarına giderek şarkı söyleyen Şevval Sam, sevilen şarkılarını seslendirdi. Zaman zaman sahneden inip hayranlarının arasına giren Şam, zor anlar da yaşadı.

Bir anda telefonu alan vatandaşlar, fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Bir yandan şarkı söyleyen Sam, bir yandan da hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirdi. Neşeli tavırları ile dikkat çeken ünlü sanatçı, şıklığıyla da göz doldurdu. Hayranlarının arasından çıkarak yeniden sahneye dönen Sam, bir hayranının ricasını kırmayarak beraber düet yapmayı da ihmal etmedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30