18°
Hava Durumu
Hissedilen : 18.3°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1016 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 71%
canlı izle
BODRUM’DA 3 GÜNLÜK ÇALIŞTAY DÜZENLENDİ
Tarih: 02/05/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM’DA 3 GÜNLÜK ÇALIŞTAY DÜZENLENDİ
Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Mesleki Gelişim Akademisi projesi kapsamında 3 günlük bir çalıştay düzenlendi.

28-29-30 Nisan tarihlerinde bir otelde düzenlenen çalıştayda seminerler veren akademisyenler Doç Dr. Süleyman Can, Doç Dr. Sabri Sidekli, Doç Dr. Sabahattin Deniz, Doç Dr. Zafer Tangülü, Yard.Doç.Dr. Uğur Doğan, Yard.Doç. Dr. İbrahim Hakan Karataş ve Dr. Özkan Çelik katılımcı öğretmenlere; eğitim yönetimi, iletişim, ölçme ve değerlendirme, okullarda milli bilinç, drama gibi konularda sunumlar gerçekleştirdiler.

Çalıştaya Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Celalettin Ekinci ile Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin ile Bodrum’da görev yapan okul müdürleri katıldı. Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz da çalıştay programını ziyaret ederek seminerlerde emeği geçenlere teşekkür etti.

Mesleki gelişimin sürekli olması gerektiğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, bu projenin devam edeceğini ve zaman zaman böyle çalışmaların Bodrum’da yapılacağını ifade etti.

3 gün süren ve pek çok konunun ele alındığı çalıştayı Bodrum’da görev yapan okul müdürleri ilgiyle takip etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)