27°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BGB
Nem : 63%
canlı izle
PALMARİNA BODRUM YAZA HAZIR
Tarih: 01/05/2017
Kaynak: Kent Haber
PALMARİNA BODRUM YAZA HAZIR
Yalıkavak Mahallesi'ndeki 620 mega yat bağlama kapasitesi, dünyaca ünlü markaları ve yeme-içme alanlarıyla dünyanın en iyi marinaları arasında gösterilen Palmarina Bodrum, Mayıs ayına girilmesiyle birlikte sezona 'Merhaba' dedi.

Palmarina Bodrum'dan yapılan yazılı basın açıklamasında, yıl boyu konaklama imkanı sağlayan marinanın, deniz tutkunları keyifle konaklamasının yanı sıra biraraya getirdiği marka karması ve lezzet seçenekleri ile 2017 yazına da damgasını vuracağı belirtildi. Açıklamada "Kişiye özel hizmet anlayışıyla tatilin keyfini sonuna kadar çıkartmaya olanak tanıyan marinamızda, damak zevkine düşkün olanlar için gurme deneyimi yaşatan dünyaca ünlü restoranlar arasındaki Nusret, Sait Balıkçısı, Günaydın, Tango Restaurant, Happy Moon's Cafe, Mezzaluna, Kitchenette gibi mekanların yanı sıra Bodrum 29, Fenix, Zuma Agency Bistro Lounge & Live Music gibi eğlence
kulüpleriyle misafirlerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecek" denildi.

MARİNADA SANAT KEYFİ

Açıklamada, Marina içerisindeki etkinlik alanı olarak yeni yapılan Piazza Meydanı'nda her Perşembe akşamı Latin, jazz, blues, pop gibi farklı müzik gruplarının konserinin yanı sıra, her Salı akşamı farklı dans gösteriyle de Palmarina Bodrum ziyaretçilerine, müzik ve dans ziyafeti yaşatacağı belirtildi.

Bu yıl hizmete giren açık hava sineması The Palm Open Air'da, vizyon filmlerinin yaz akşamlarının tatlı serinliğinde izlenebileceği belirtildi. 200 koltuk kapasiteli açık hava sinemasında her hafta Pazartesi ve Çarşamba günleri yetişkin ve çocuk filmlerinin, sinemaseverleri bir araya getireceği de kaydedildi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30