18°
Hava Durumu
Hissedilen : 18.5°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1015 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - GGB
Nem : 80%
canlı izle
1 MAYIS BODRUM'U DA HAREKETLENDİRDİ
Tarih: 01/05/2017
Kaynak: Kent Haber
1 MAYIS BODRUM'U DA HAREKETLENDİRDİ
Resmi tatil olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün hafta sonu tatiliyle birleşmesi sahil kentlerinde hareketlilik yaşanmasına neden oldu. Bodrum’da bu hareketlilikten olumlu etkilendi.

Resmi tatil olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü hafta sonu tatiliyle birleşmesiyle 3 gün olan tatili değerlendiren vatandaşlar sahil kentlerine akın etti. Vatandaşların 3 günlük tatili değerlendirdiği kentlerden biri de Bodrum oldu. Yarımada’nın farklı noktalarında tatillerini geçiren yerli turistler güzel havayı da fırsat bilerek denize girdi.

Hava sıcaklığının 28 derece ölçüldüğü ilçede yerli ve yabancı turistler Cumhuriyet Caddesi, Kumbahçe sahili, Paşatarlası ve Kale caddelerinde yoğunluğa neden oldu. Bazı turistler çocuklarıyla denize girip güneşin tadını çıkarırken bazıları da sahilde balık tuttu. Kumbahçe sahili açığına demirleyen bazı lüks yatlar da ilgi çekti.

Hafta sonu yapılan “Global Run” ile “Türkiye Enduro Şampiyonası 1. Ayak Yarışı” da ilçedeki hareketliliğe olumlu katkı sağladı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2017 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)