31°
Hava Durumu
Hissedilen : 34°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KD
Nem : 53%
canlı izle
KAYMAKAMLIK KUPASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
Tarih: 20/04/2017
Kaynak: Kent Haber
KAYMAKAMLIK KUPASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
Bu yıl altıncısı yapılan Bodrum Kaymakamlığı Mahalleler arası Futbol Turnuvası bugün oynanan Pınarlıbelen Mahallesi ile Eski Çeşme Bodrum Gençlik arasında oynanan maçla devam etti. Turnuvanın çeyrek finalinde yapılan maçlarda farklı gerekçelerle yapılan itirazlar nedeniyle 4 takımın turnuvadan men edildiği bildirildi.

27 Mart tarihinden başlayan Bodrum Kaymakamlığı Mahalleler arası Futbol Turnuvası, bugün oynanan Pınarlıbelen Mahallesi-Eski Çeşme Bodrum Gençlik maçıyla devam etti. Şiddetli rüzgar dolayısıyla her iki takım futbolcularının da zor anlar yaşadığı maç büyük çekişmeye sahne oldu. Müsabakayı Pınarlıbelen Mahallesi 2–0 kazandı.

Öte yandan turnuvanın çeyrek final maçlarında turnuva kriterlerine aykırı olarak oyuncu oynatıldığı gerekçesiyle itirazlar yapıldı. İtirazları değerlendiren turnuvanın tertip komitesi 4 takımın turnuvadan men edilmesine karar verdi.

Kararın ardından Bodrum Kaymakamlığı Mahalleler arası Futbol Turnuvası’nda Turgutreis Mahallesi Takımı (Bodrum Çevre Platformu), Pınarlıbelen Mahallesi ve Eski Çeşme Bodrum Gençlik takımları kaldı.

Turnuva 24 Nisan tarihinde Pınarlıbelen ile Turgutreis arasında oynanan maç ile devam edecek. Son maç ise 26 Nisan’da Turgutreis ile Eskiçeşme Gençlik arasında oynanacak. En fazla puanı toplayan takım ise şampiyon olacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30