31°
Hava Durumu
Hissedilen : 34°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KD
Nem : 53%
canlı izle
TABELA GÖRÜNÜMLÜ BAZ İSTASYONUNA TEPKİ!
Tarih: 20/04/2017
Kaynak: Kent Haber
TABELA GÖRÜNÜMLÜ BAZ İSTASYONUNA TEPKİ!
Bodrum’da geçtiğimiz yıllarda kaldırılan akaryakıt istasyonundan kalan bir tabelanın içine baz istasyonu yerleştirildiğini dile getiren vatandaşlar duruma tepki gösterdi.

Kale Caddesi üzerinde kaldırılan bir akaryakıt istasyonundan kalan tabelanın içerisine bir GSM operatörü tarafından kurulan baz istasyonuna tepki gösteren çevre esnafı, durumdan duydukları rahatsızlığı dile getirdi. Esnaf baz istasyonunun halk sağlığını riske attığını öne sürerek istasyonun kaldırılmasını istedi.

Kent Haber’e konuşan çevre esnaflarından İbrahim Sinan Demirkıran tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Bu istasyonun hangi firmaya ait olduğunu bilmiyoruz. Tabelanın hemen arkasında duran istasyonun makinesi de Bodrum’daki en büyük makinelerden bir tanesi. Toplum sağlığı için zararlı bir durum. Kaldırılması için birçok yere de müracaatlarımız yaptık. Geçtiğimiz şubat ayında da bu istasyonu yenileyerek daha da güçlendirdiler” dedi.

İstasyonun hemen dibinde hediyelik eşya dükkanı bulunan Nadire Öget isimli esnaf ise baz istasyonunun yaklaşık 8 seneden beri orada olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Burası daha önce akaryakıt istasyonuydu, daha sonra işletmecileri tarafından kapatıldı. İstasyondan kalan tabelada baz istasyonu var. Halk sağlığını tehdit eden bu istasyonun kaldırılmasını istiyoruz” diye konuştu.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30