23°
Hava Durumu
Hissedilen : 23.1°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1010 hPa
Ruzgar : 10.0 Km/S - Bati
Nem : 63%
canlı izle
AK PARTİLİ GÖÇER'DEN REFERANDUM ÇALIŞMASI
Tarih: 12/04/2017
Kaynak: Kent Haber
AK PARTİLİ GÖÇER'DEN REFERANDUM ÇALIŞMASI
Haziran ve Kasım 2015 seçimlerinde AK Parti’nin listelerinde yer alan tek kadın milletvekili adayı Elvan Göçer, Bodrum'da referandum çalışmalarına katıldı.

Bodrum Merkez, Turgutreis ve Mumcular mahallelerinde saha çalışmaları yapan Göçer, “Evet” broşürleri dağıtıp, vatandaşların değişecek olan 18 Anayasa maddesi hakkındaki sorularına cevap verdi. Esnafları ziyaret eden Göçer, ev ziyaretleri de gerçekleştirdi. Göçer’in programının bazı bölümlerine AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Macit Gündoğdu, yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Göçer, Mumcular’da yaptığı kahve konuşmalarında; nüfus, ülke ekonomisine yaptığı katkı, ödediği vergi, ağırladığı yerli-yabancı turist rakamlarıyla birlikte, barındırdığı entelektüel yapısı açısından Bodrum'un, Muğla’nın her konuda en büyük ve önemli ilçesi olduğunu belirterek, “Türkiye çok zor bir coğrafyada. Kavimlerin göç yolu üzerinde, binlerce yıldır ticarete ev sahipliği yapmış. Topraklarında ve etrafındaki bölgelerde bugünün ve geleceğin enerji ihtiyacını barındıran değerli kaynakların adeta göbeğinde. Bu kaynaklara sahip olmak ve sömürmek isteyen güçlerle, Anadolu ve Ortadoğu topraklarında yüzlerce yıldır var olma mücadelesi veriyor. Maddi, manevi, legal illegal her yerden her türlü saldırıya maruz kalıyor. Kendimizi bulduğumuz her dönemde de içindeki hainlerin müdahalesine maruz kalıyor. 1960 ve 1980 darbelerinde, 1971 ve 1997 muhtıralarında, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yaşadığımız mağduriyet ve maliyelerin benzerlerini artık yaşamak istemiyoruz. 16 Nisan’da “Evet” diyerek, binlerce yıldır içimizde barınan hainlerin, yarattığı ve beslediği vesayet düzenini ortadan kaldıracağız. Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsız ve güçlü bir iradeyle yönetilmesini sağlayacak olan 18 maddeye “Evet” diyeceğiz hep birlikte başaracağız inşallah. Bugüne kadar Türk Milleti’ni güçsüz ve çaresiz bırakan bu vesayet sistemini 17 Nisan sabahında geride bırakarak, ‘Yeni ve Güçlü Türkiye’nin kalıcı temellerini atmaya başlayacağız” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
mehmet sait
12/04/2017
asdf
akp milletvekili adayi olmanin hakkini vermis. konusmasinda anayasa amddeleriyle ilgili hic bir sey yok. sevindirici olan ordaki insanlarin toplama getirilmesi. facebooktaki diger fotoalra bakilirsa da az insan gelmis. sevindirici olan yillar sonra kimler bu garabete evet oyu verdi diye soruldguunda bodrumlular rahatliklikla hayir verdik diyebilecekler.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30