24°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BKB
Nem : 70%
canlı izle
ÖZEL SPORCULARA ÖZEL KARŞILAMA
Tarih: 19/03/2017
Kaynak: Kent Haber
ÖZEL SPORCULARA ÖZEL KARŞILAMA
Özel Olimpiyatlar Muğla Bölge Oyunlarına katılan Bodrumlu özel sporcular, Bodrum’da veliler ve taraftarlar tarafından karşılandı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde düzenlenen oyunlara yaklaşık 300 özel sporcu katılırken, Bodrum’dan da Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Halk Eğitim Merkezi ve Yahşi Özel Eğitim Merkezinin sporcuları gösterdikleri performans ve kazandıkları birinciliklerle Bodrum’a döndü.

Atletizm, masa tenisi, yüzme, karma futbol ve karma basketbol branşlarında gerçekleşen oyunlarda Bodrum Halk Eğitim Merkezi Basketbolda A Grubu birincisi olurken, B.B. Bodrumspor ikinci oldu. Basketbol B grubunda ise Yahşi Özel Eğitim Merkezi ikinci olurken, masa tenisi branşında Yahşi Özel Eğitim Merkezi birinci oldu.

Yüzme branşında ise Bodrumlu özel sporcular büyük başarı gösterirken, Zeynep Elhan Yazıcı 50 metre sırtüstü ve 50 metre serbest de birinci, Mehmet Erünlü 25 metre ve 50 metre serbestte birinci, Aypar Öztürk 25 metre serbest de üçüncü, Ömer Cenk Malseven 25 metre serbest de birinci, 50 metre de ikinci, Semih köse 50 metre erkeklerde birinci, Tolga Memişoğlu 50 metre erkeklerde ikinci oldu.

Bodrumlu özel sporcular ile birlikte antrenörler Gökben Özbay, Yılmaz Çetin, Ebru uysal, Alper Tuncer, Ayten Özhan yılmaz, Gökben Özbay ve Burcu benli Muğla’daki yarışmalara katılırken, antrenörler yarışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Muğla’daki yarışmalarda dereceye giren özel sporcular Mayıs ayında İzmir Ege Üniversitesi’nde düzenlenecek olan ulusal oyunlara katılarak Bodrum’u temsil edecekler.


Muhabir: Mehmet Can MERAL
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30