33°
Hava Durumu
Hissedilen : 36°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - GGD
Nem : 46%
canlı izle
BÜYÜK BİR GÜRÜLTÜYLE CADDEYE ÇÖKTÜ!..
Tarih: 15/03/2017
Kaynak: Kent Haber
BÜYÜK BİR GÜRÜLTÜYLE CADDEYE ÇÖKTÜ!..
Bodrum’da yıkım yapılan bir inşaatta göçük meydana geldi. Kaldırıma ve yola göçen enkaz büyük korku yaşattı.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir binada yıkım yapıldığı sırada yıkım yapan iş makinesinin darbesiyle bina enkazı kaldırıma ve caddenin bir kısmına göçtü. Büyük bir gürültüyle göçen enkaz çevrede paniğin yaşanmasına neden oldu. Olayda şans eseri can kaybının yaşanmadığı öğrenilirken, cadde kenarındaki bir trafik levhası hasar gördü. Trafik akışı ise göçük nedeniyle kısmen sağlandı.

Olay anını Kent Haber’e anlatan Haldun Endersoy isimli çevre sakini “Yıkım çalışması binanın arka kısmından başladı. O esnada da büyük bir kütle aşağı düştü. Önlem olarak sadece şerit çekmişler. Başka bir önlem yoktu” dedi.

Kimi vatandaşlar da yıkımın başladığı ilk anlarda yeterli önlem alınmadığını, çevrede hizmet veren esnafların uyarılarının ardından binanın önüne şerit çekildiğini dile getirdi.

Durumu ihbar alan polis ekipleri olay mahalline giderek bölgede güvenlik önlemleri aldı. Gerekli incelemeleri yapan polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olayda yola düşen büyük kütle çalışanlarca yoldan kaldırıldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
CANASLAN
15/03/2017
Bodrum da yıkım
Bodrumda 10 sene önce yapılan evlerin % 80 bu durumda..Yapı denetimi yok..kasabanın durumu

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30