24°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BKB
Nem : 70%
canlı izle
KADINLAR GÜNÜ GOLF TURNUVASI DÜZENLENDİ
Tarih: 12/03/2017
Kaynak: Kent Haber
KADINLAR GÜNÜ GOLF TURNUVASI DÜZENLENDİ
Bodrum’da Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında golf turnuvası düzenlendi. Turnuvaya 4 ilden 40 golfçü katıldı.

The Marmara Bodrum Otel ve Bodrum Golf Kulübü tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen "Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası" yağmurlu bir havada hava başladı. Ortakent Mahallesi'ndeki golf kulübünde gerçekleşen turnuvaya İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya'dan 23'ü kadın 40 golfçü katıldı. Kadın golfçüler, turnuvaya mor aksesuar ve giysileriyle katıldı.

Turnuvayı The Marmara Bodrum Oteli ile birlikte organize ettiklerini belirten Bodrum Golf ve Tenis Kulübü Genel Müdürü Caner Tuna "8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası'nı beşinci kez yapıyoruz. Kurulduğumuz günden bu geleneksel olarak gerçekleştirilen bu etkinlikte de kadına şiddette 'Hayır' diyoruz. Turnuvaya katılan kadın arkadaşlarımız da bu nedenle mor giyinerek ya da mor aksesuarlar kullandı. Bu yıl 23 kadın golfçü turnuvaya katıldı, her yılda artıyor. Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bu tür organizasyonları gerçekleştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Turnuvanın sonunda dereceye giren golfçüler The Marmara Bodrum Otel'de düzenlenecek törende ödüllerini aldı. Ödül töreninde bir konuşma yapan The Marmara Otel Genel Müdürü Nedim Akbayrak “Dünya Kadınlar Günü” sebebiyle ismi sadece mutluluk ve sevgiyle anılması gereken kadınların önünde bir kez daha saygıyla eğiliyorum. Hepsinin Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Turnuvada Bayanlar Longest Drive kategorisinde birinciliği Zühra Kırımgeri, Nearest To Pin kategorisinde Aynur Kutal aldı. Bayanlar A Kategorisinde Gülay Dora birinci olurken, B Kategorisinin birincisi ise Dilek Ertem oldu. Çocuklar kategorisinin birincisi ise Aylin Tepe oldu.

Ödül töreninde turnuvada mücadele eden Maria Petrova Amiklioğlu‘nun da doğum günü pasta kesilerek kutlandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ayhan Eyikoçak
25/03/2017
Utanacaksınız
Gün gelecek, biraz bilgilenecek ve Golf oynamaktan Utanacaksınız

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30