33°
Hava Durumu
Hissedilen : 36°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - GGD
Nem : 46%
canlı izle
GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN GÖZÜ BODRUM'UN ÜZERİNDE
Tarih: 04/03/2017
Kaynak: Kent Haber
GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN GÖZÜ BODRUM'UN ÜZERİNDE
Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli firmalar pazardaki hakimiyetlerini her geçen yıl biraz daha artırırken, Keller Williams Bodrum’daki yeni bölge müdürlüğü binasını geniş bir katılımla hizmete açtı.

Açılışta bir konuşma yapan Bodrum Belediye Mehmet Kocadon, Bodrum'un gayrimenkul pazarındaki cazibesinin artarak devam ettiğini vurgulayarak, hergün yeni imar planları, inşaat ve iskan ruhsatları imzaladığını, Bodrum'un önünün açık olduğunu söyledi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük gayrimenkul danışmanlık markası Keller Williams gayrimenkul danışmanlık şirketinin Bodrum şubesi, bin 200 metrekare genişliğindeki yeni binasının açılışını yaptı. Açılışa aralarında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan ile Keller Williams Türkiye Direktörü Emre Erol’un da olduğu geniş bir davetli topluluğu katıldı.

Ufuk Gürül, Burak Gözüm ve Mustafa Akpınar ortaklığında açılan Keller Williams’ın Bodrum'daki bölge müdürlüğünde yaklaşık 100 danışman çalışıyor. Bodrum bölge müdürlüğü ortaklarından Ufuk Gürül, ofisin eğitim salonunda yaptığı konuşmada davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek şöyle konuştu:

“Bizler ekonominin kötü olmasını veya piyasanın işlerimizi zedelemesine izin vermedik. Bu havada büyümeye karar verdik. Herkesin desteğiyle, yaklaşık 100 danışmanımızla birlikte Bodrum’un gayrimenkul piyasasında yeni bir kitabı yeni bir ön sayfayı açtık. İnşallah daha ileriye gideceğiz, Bodrum’un değerini bileceğiz. Biz bu eğitim odasında sektöre yeni giren, sektörde olan arkadaşlarımızı sektöre hazırlıyoruz. Eğitimlerle onları donatıyoruz” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise yaptığı konuşmada inşaat sektörünün Bodrum'da duraksamadan devam ettiğini ifade ederek, yatırımcılara Bodrum’a yatırım yapmaktan korkmamaları tavsiyesinde bulunarak şunları söyledi:

“Türkiye’nin bu zor şartlardan geçtiği süreçte Türkiye’nin büyük yatırımcı sermayelerinin, inşaatlarının ve gayrimenkul alanlarının durmadığı tek yer var, o da Bodrum. Her yerde bunlar dururken Bodrum’da hiç durmadı. Her gün ben imar planlarının altına imza atıyorum, her gün inşaat ruhsatları, iskanları imzalıyorum. Demek ki önümüzdeki süreçte Bodrum’un önü açık. Yatırım yapmaya korkmayın, mücadele etmekten korkmayın” dedi.

Açılışta davetlilere çeşitli ikramlar yapıldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ayhan Eyikoçak
12/03/2017
Atatürk neden satmadı.
Kendisinden yer almak isteyen Amerikaya ne cevap verdi .... Size bir yer verirsem daha fazlasını istersiniz diye cevap verir...... Çünkü elini verenin kolunu kaptırdığını Atatürk bilir, lütfen siz de bilin. Umarım bu yanlışlardan dönülür artık..

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30