22°
Hava Durumu
Hissedilen : 22.2°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Bati
Nem : 50%
canlı izle
AK PARTİ YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARIYLA BİRARAYA GELDİ
Tarih: 12/01/2017
Kaynak: Kent Haber
AK PARTİ YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARIYLA BİRARAYA GELDİ
AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı, “Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Bodrum’un yerel ve ulusal temsilcilerine kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi.

Konacık Develi Cafe&Restoran’da yapılan toplantıda, basının her geçen gün zorlaşan çalışma şartları ve haberciliğin özgürce yapabilmesi için gerekli olan kriterler konuşuldu. Toplantıya; AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Macit Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yener Çelik, Ömer Özmen, Yalçın Akdaş, Erhan Ünaldı, Cumhur Kısa, Mehmet Tire, Mehmet Akbaba ve Ahmet Özkan katıldı.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Yener Çelik, davete katılan basın mensuplarına teşekkür ederek, 2017 yılının tüm basın mensuplarının beklentilerine cevap veren bir yıl olmasını diledi.

Gazeteciliğin zor bir meslek olduğunu ifade eden Başkan Macit Gündoğdu ise yaptığı konuşmada basının önemine ve farklı fikirlerin toplumun bir zenginliği olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi;

“10 Yıl önce yaptığım ilçe başkanlığı döneminde görev yapan bazı gazeteci arkadaşların hala aramızda olması mutluluk verici. Herkesin ayrı bir dünya görüşü olduğu gibi sizlerin de değerli fikirleriniz vardır ve bizler sizlerin görüşlerine her zaman saygılıyız. Bizler hakkında yaptığınız, yine bize göre iyi veya yanlış olduğunu düşündüğümüz bütün haberleriniz değerlidir. Tüm görüşlere saygılıyız. Tabi ki bu saygıyı herkesin göstermesi önemli. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutluyuz. Mesleğinizi yaparken elimizden gelen her türlü katkıyı yapacağız Görevlerinizi yaparken toplumun her kesiminde ve coğrafyasında bulunuyorsunuz. Farklı bakış açılarınız bizim zenginliğimizdir ve düşünceleriniz kıymetlidir. Ben bugün sizleri dinlemek istiyorum. Mesleğinizi gerçekleştirirken yaşadıklarınız bizim için önemli” dedi.

Toplantıda söz alan gazeteciler ise mesleklerinin zorluklarından bahsederek iktidar partisi ilçe başkanından, hükumetin basına destek sağlayacak yöntemler bulması talebini dile getirdiler. Gazetecilerin mesleklerinde yaşadıkları ilginç anılarının da konuşulduğu toplantının sonunda basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Gündoğdu “Basın mensubu arkadaşlarla konuştuğumuz, paylaştığımız her konu bizlerin işini daha iyi yapmamıza neden oluyor. Yazdığınız çizdiğiniz her şey bizim için önemli” dedi.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri ve gazeteciler toplantı sonunda günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30