28°
Hava Durumu
Hissedilen : 31°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KD
Nem : 66%
canlı izle
ŞAMPİYONA ÖDÜL TÖRENİYLE SONLANDI
Tarih: 11/01/2017
Kaynak: Kent Haber
ŞAMPİYONA ÖDÜL TÖRENİYLE SONLANDI
Türkiye Bilardo Federasyonu 2017 Muğla İl Şampiyonası Bodrum’da yapıldı. 6-11 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen şampiyonada dereceye girenlere ödülleri verildi.

Türkiye Bilardo Federasyonu 2017 Muğla İl Şampiyonasına Muğla genelinde 60 sporcu katıldı. 5 gün süren ve oldukça çekişmeli geçen şampiyonada 3 bantta Muğla İl Şampiyonu Hasan Pamuk olurken, 8 topta birinci Korel Tanınan, 10 topta birinci Enver Gökduman oldu. Dereceye girenlere kupları Oasis AVM içerisindeki Akademi Bilardo’da verildi.

Ödül töreni sonrası Kent Haber’in sorularını yanıtlayan Türkiye Bilardo Federasyonu Muğla İl Temsilcisi ve Akademi Bilardo'nun işletmecisi Hasan Pamuk, bir dahaki şampiyonanın Eylül ayında yapılacağı bilgisini vererek şöyle konuştu:

“Federasyonumuz şampiyona sayısını 2’ye çıkardı. Bize bu şampiyonada destek veren herkese teşekkür ediyorum. Ama Bodrum’da bize desteğin yeteri kadar verilmemesinden şikayetçiyim. Zaman içinde bunları aşarız diye düşünüyorum. Bodrum Ailesi olarak bu sporu inşallah kalkındıracağız. Çünkü Türkiye’nin lokomotifiyiz. Şu anda Türkiye’ye Dünyada en çok kupa getiren sporlardan biri bilardo sporu. Muğla olarak genel klasmanda dördüncü sıraya yerleştik. Ülke olarak geçtiğimiz yıl Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 1. Etap müsabakalarında katılım rekoru kırarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdik. Federasyonumuz yine bu sene Antalya’da yapılacak 1. Etap yarışlarında 40 bilardo masası ve bin 700 katılımcıyla asla kırılamayacak bir rekora ulaşmayı planlıyor” dedi.

Pamuk sözlerini “Bize her zaman destek veren Kent Medya Grubu’na ve Oğuz Poyraz’a çok teşekkür ediyorum. Turnuvamıza katkıda bulunan sponsorlarımıza da sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum” ifadeleriyle tamamladı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30