12°
Hava Durumu
Hissedilen : 12.3°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 999 hPa
Ruzgar : 7.4 Km/S - GGB
Nem : 80%
canlı izle
BODRUM GECE BUZ KESTİ!
Tarih: 09/01/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM GECE BUZ KESTİ!
Yurt genelinde olduğu gibi Bodrum’da da soğuk hava etkisini gösteriyor. Sabaha karşı ilçenin kimi noktalarında hava sıcaklığı 0 derecenin altına düşerek buzlanmaya neden oldu.

Bodrum’da geçtiğimiz hafta içinde etkili olan yağışlı ve lodosun etkisiyle ılık hava, hafta sonu itibariyle yerini parçalı bulutlu ve soğuk bir havaya bırakmıştı. Ülkenin kuzey kesimlerinde yaşamı felç eden şiddetli kar yağışı ve soğuk hava, Cumartesi ve Pazar günü Bodrum'da da etkisini hissettirirken, soğuk hava Pazar gecesinden itibaren şiddetini arttırdı.

Sabaha karşı hava sıcaklığının 0’ın altına düştüğü ilçede yer yer buzlanma görüldü. Özellikle Yarımada’nın kuzey kısımları ile yüksek kesimlerindeki küçük su birikintilerinin donduğu gözlendi.

Öte yandan ilçenin yarından itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine girmesi tahmin ediliyor. Yarın gök gürültülü sağanak yağışın beklendiği Bodrum’da, Çarşamba ve Perşembe günleri ise yer yer yağış öngörülüyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)