20°
Hava Durumu
Hissedilen : 20.3°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1015 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - GB
Nem : 75%
canlı izle
VALİ ÇİÇEK EVİ YANAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ
Tarih: 02/01/2017
Kaynak: Kent Haber
VALİ ÇİÇEK EVİ YANAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ
Muğla Valisi Amir Çiçek ve Eşi Hülya Çiçek, Milas’ta evi yanan şehit ailesini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyarette, Vali Çiçek’e Milas Kaymakam Vekili Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Hüseyin Erkek de eşlik etti.

Buradaki ziyaretinde konuşan Vali Çiçek, "Devletimiz her zaman yanınızda. İlk duyduğumda hemen arkadaşları yönlendirdim. Ne eksiğimiz varsa hemen giderelim dedik. Siz şehidimizin bize emanetisiniz. Şehit Ailelerimiz bizim için çok değerlidir. Başımızın üstünde yeriniz var. Sizlere hiçbir sıkıntı çektirmemek için devletin imkanlarını seferber ederiz. Şehidimizin bir kez daha ruhu şad olsun" dedi.

Konuşmaların ardından Vali Çiçek, ailenin acil ihtiyaçlarının giderildiğini, tüm ihtiyaçların da en kısa sürede giderileceğini söyledi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30