11°
Hava Durumu
Hissedilen : 11.4°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 999 hPa
Ruzgar : 0.6 Km/S - GB
Nem : 86%
canlı izle
BODRUM TADINDA'NIN BU AKŞAMKİ KONUĞU, PELİN DUMANLI...
Tarih: 09/12/2015
Kaynak: Kent Haber
BODRUM TADINDA'NIN BU AKŞAMKİ KONUĞU, PELİN DUMANLI...
Kent Medya Grubu iç yapımı olan "Bodrum Tadında" adlı programın bu akşamki konuğu yemek kitapları yazarı ve Foodrum'un kurucu şefi Pelin Dumanlı olacak.

Aslı Mutlu'nun hazırlayıp sunduğu program, her Çarşamba akşamı saat 20.30'da ana haber bültenimizin hemen ardından ekrana geliyor. Aslı Mutlu'nun özellikle yemek ve beslenme konusunda tanınmış isimlerle yaptığı sohbetler zevkle izleniyor.

Programın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünün konuğu olacak Pelin Dumanlı, yazarı olduğu "Sakatat" isimli yemek kitabından öne çıkan bazı yemekleri hazırlarken, sakatat yemeklerinin püf noktaları ve sağlık açısından önemi hakkında izleyicilere doyurucu bilgiler verecek.

"Bodrum Tadında" ana yayını kaçıranlar için, Cuma günleri 12.30, Cumartesi günleri 14.30 ve Pazar günleri ise 18.30'da tekrar yayınlanıyor.

Programlarımız, www.kenttv.net internet adresimiz üzerinden de online olarak izlenebildiği gibi, programların eski bölümlerine http://kenttv.web.tv/ internet adresimizde Programlar bölümünden ulaşılabiliyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)