27°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BGB
Nem : 63%
canlı izle
İZMİRLİ KABADAYI BODRUM'DA YAKALANDI!..
Tarih: 28/09/2013
Kaynak: Kent Haber
İZMİRLİ KABADAYI BODRUM'DA YAKALANDI!..
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri günlerdir sürdürdükleri titiz çalışma sonucu, 12 ayrı suçtan arama kaydı bulunan bir zanlıyı, uzun süredir saklandığı Torba mahallesinde yakaladı.

Edinilen bilgilere göre, adam öldürmeye tam teşebbüs, yağma, kişi hürriyetinden yoksun bırakma ve tefecilik gibi 12 ayrı ve önemli suçtan hakkında arama-yakalama kaydı bulunan 49 yaşındaki Rahmi Erol, Torba Mahallesinde kaldığı bir eve polis ekipleri tarafından yapılan operasyon neticesinde yakalandı.

Zanlının Torba Mahallesindeki bir evde olduğu bilgisini alan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri titiz takip ve çalışma neticesinde Erol'un evine operasyon düzenledi. Polisleri karşısında gören Rahmi Erol, gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan zanlı adli makamlara sevk edildi. Rahmi Erol'un İzmir Eşrefpaşa'nın ünlü kabadayılarından biri olduğu ve daha önceki yıllarda "Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve bu örgüt adına faaliyette bulunmak, şartlı tehdit, haraç alma ve Ateşli Silahlar Kanunu’na muhalefet” suçlarından yargılandığı öğrenildi.

Adliye çıkışında Rahmi Erol'un çok sayıda yakını adliye önünde hazır bulundu. Rahmi Erol, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30