Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
İZMİRLİ KABADAYI BODRUM'DA YAKALANDI!..
Tarih: 28/09/2013
Kaynak: Kent Haber
İZMİRLİ KABADAYI BODRUM'DA YAKALANDI!..
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri günlerdir sürdürdükleri titiz çalışma sonucu, 12 ayrı suçtan arama kaydı bulunan bir zanlıyı, uzun süredir saklandığı Torba mahallesinde yakaladı.

Edinilen bilgilere göre, adam öldürmeye tam teşebbüs, yağma, kişi hürriyetinden yoksun bırakma ve tefecilik gibi 12 ayrı ve önemli suçtan hakkında arama-yakalama kaydı bulunan 49 yaşındaki Rahmi Erol, Torba Mahallesinde kaldığı bir eve polis ekipleri tarafından yapılan operasyon neticesinde yakalandı.

Zanlının Torba Mahallesindeki bir evde olduğu bilgisini alan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri titiz takip ve çalışma neticesinde Erol'un evine operasyon düzenledi. Polisleri karşısında gören Rahmi Erol, gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan zanlı adli makamlara sevk edildi. Rahmi Erol'un İzmir Eşrefpaşa'nın ünlü kabadayılarından biri olduğu ve daha önceki yıllarda "Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve bu örgüt adına faaliyette bulunmak, şartlı tehdit, haraç alma ve Ateşli Silahlar Kanunu’na muhalefet” suçlarından yargılandığı öğrenildi.

Adliye çıkışında Rahmi Erol'un çok sayıda yakını adliye önünde hazır bulundu. Rahmi Erol, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Başlık
Yorum
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral
Uzm. Psk. Ayben İpek
Dr. Ö. Aygül Acar
www.kenttv.net © 2000 - 2015 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA
Toplam Ziyaretçi : 38212128
Günlük Ziyaretçi : 2410
Online Ziyaretçi : 21