Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
MARKET FARELERİ GÜVENLİK KAMERASINDA
Tarih: 03/07/2013
Kaynak: Kent Haber
MARKET FARELERİ GÜVENLİK KAMERASINDA
Bodrum'da bir süper markette hırsızlık yapan 2'si kadın 3 kişi güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, Yalıkavak beldesi Gökçebel Mevkisindeki bir süper markette hırsızlık olayı meydana geldi. Markete giren 2'si kadın 3 kişi önce market içerisinde bir süre dolaştı.

Daha sonra kasiyerin arkasında bulunan kozmetik reyonuna gelen birisi kadın iki hırsız, önce kozmetik ürünleri ellerindeki market sepetine doldurdu. Daha sonra bölgeden ayrılan hırsızlar, marketin arka kısmına giderek ürünlerin üzerinde bulunan alarm sistemlerini devre dışı bıraktı.

Güvenlik kamerasından habersiz olan hırsızlar, market sepetinden aldıkları ürünleri çantalarına doldururken görüntülendi. Hırsızlar bu işlemi bir kaç kez tekrarladı. Marketten yaklaşık bin lira değerindeki kozmetik ürün, içki ve enerji içecekleri çalan 3 hırsız daha sonra marketten ayrıldı.

Güvenlik kamerasını izleyen market çalışanları durumu 155 Polis ekiplerine bildirdi. Ekipler kimliklerini tespit ettikleri 3 hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Başlık
Yorum
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral
Uzm. Psk. Ayben İpek
Dr. Ö. Aygül Acar
www.kenttv.net © 2000 - 2015 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA
Toplam Ziyaretçi : 38302724
Günlük Ziyaretçi : 19319
Online Ziyaretçi : 79