Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
YÖK BAŞKANI BOSİAD BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ
Tarih: 10/05/2013
Kaynak: Kent Haber
YÖK BAŞKANI BOSİAD BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Bodrum'da düzenlenen toplantının ardından BOSİAD Başkanı Mustafa Er ile yemek yedi Bodrum'da yapılması gereken okullar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Bugün Turgutreis'te düzenlenen Üniversitelerarası Kurul Toplantısının ardından BOSİAD'ın daveti üzerine Yalıkavak beldesine geçen Çetinsaya ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mahsur Harmandar ile BOSİAD Başkanı Mustafa Er ile Çimentepe restonda öğle yemeği yedi.

Yemeğin ardından Çetinsaya, Bodrum'da olması gereken okullar hakkında bilgiler verdi. Çetinsaya, Bodrum'a Turizm fakültesi, Sağlık hizmetler meslek yüksek okulu, Denizcilik meslek yüksek okulu gibi okulların en kısa sürede kazandırılacağı müjdesini de verdi.

Yemeğin ardından Çetinsaya, Mustafa Er ve Mahsur Harmandar, Bodrum Kalesini gezdi. Gruba kale yetkilileri ile Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün'de eşlik etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Başlık
Yorum
bodrum..
10/05/2013
Ünversite...
Bodrum'da Osmanlı Tersanesi var dı,Torunları Ahşap Yat imal ediyorlar.Ve de Sektör Can çekişiyor....Devlet el atıp bir de Ünversite Kazandırsa Tadından yenmez...
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral
Uzm. Psk. Ayben İpek
Dr. Ö. Aygül Acar
www.kenttv.net © 2000 - 2015 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA
Toplam Ziyaretçi : 38345788
Günlük Ziyaretçi : 8780
Online Ziyaretçi : 120