27°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 4.0 Km/S - BGB
Nem : 61%
canlı izle
YÖK BAŞKANI BOSİAD BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ
Tarih: 10/05/2013
Kaynak: Kent Haber
YÖK BAŞKANI BOSİAD BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Bodrum'da düzenlenen toplantının ardından BOSİAD Başkanı Mustafa Er ile yemek yedi Bodrum'da yapılması gereken okullar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Bugün Turgutreis'te düzenlenen Üniversitelerarası Kurul Toplantısının ardından BOSİAD'ın daveti üzerine Yalıkavak beldesine geçen Çetinsaya ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mahsur Harmandar ile BOSİAD Başkanı Mustafa Er ile Çimentepe restonda öğle yemeği yedi.

Yemeğin ardından Çetinsaya, Bodrum'da olması gereken okullar hakkında bilgiler verdi. Çetinsaya, Bodrum'a Turizm fakültesi, Sağlık hizmetler meslek yüksek okulu, Denizcilik meslek yüksek okulu gibi okulların en kısa sürede kazandırılacağı müjdesini de verdi.

Yemeğin ardından Çetinsaya, Mustafa Er ve Mahsur Harmandar, Bodrum Kalesini gezdi. Gruba kale yetkilileri ile Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün'de eşlik etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
bodrum..
10/05/2013
Ünversite...
Bodrum'da Osmanlı Tersanesi var dı,Torunları Ahşap Yat imal ediyorlar.Ve de Sektör Can çekişiyor....Devlet el atıp bir de Ünversite Kazandırsa Tadından yenmez...

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30