Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
BODRUM GÜMRÜK MUHAFAZA AMİRİ TUTUKLANDI!
Tarih: 19/01/2013
Kaynak: Kent Haber
BODRUM GÜMRÜK MUHAFAZA AMİRİ TUTUKLANDI!
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği ucuz mazot operasyonunun ikinci dalgasında Bodrum’dan gözaltına alınan Gümrük Muhafaza amiri M.E tutuklandı.

Kuşadası'nda bir yatçılık şirketi üzerinden lüks yatların ticari yat olarak gösterilerek ÖTV 'siz mazot alındığı ve piyasaya sürüldüğü belirlenmiş, 7 Ocak'ta yapılan ilk operasyonda şirket sahibi Begüm D. nin de aralarında bulunduğu 11 kişi, "suç örgütü kurmak, rüşvet almak-vermek, bilişim ve kredi sistemini kullanarak banka aracılığıyla nitelikli dolandırıcılık, sahte evrak düzenlemek" suçlamalarıyla tutuklanmıştı.

Operasyon kapsamında geçtiğimiz Çarşamba günü Bodrum’dan gözaltına alınan 2 polis memuru ve 2 Gümrük görevlisi ifadelerinin alınmasından sonra Adliyeye çıkarıldı.

Mahkeme Bodrum Gümrük Muhafaza Amiri M.E’nin rüşvet almak suçundan tutuklanmasına karar vererek cezaevine gönderildi. Gözaltına alınan diğer şahıslardan Bodrum Hudut kapısında görevli başkomiser P.H.Ö., Polis Memuru Z.M., Gümrük Muhafaza müdürü vekili H.T., Gümrük Muhafaza amiri T.A., görevliler Z.D., A.T., A.E. ile U.Ç.,ise “en yakın karakola her gün gidip imza atmaları” koşuluyla adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum
erol börtlüce
19/01/2013
Ucuz mazot
Bodrum yarım adasında bir çok marina var ve bunlarda gümrüksüz saha denilen bölgeler var.Buraları kontrol edilmeli ve birde kaçak olarak 10 numara yağ nerelede satılıyor bulunmalı.
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral
www.kenttv.net © 2000 - 2015 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA