27°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 4.0 Km/S - BGB
Nem : 61%
canlı izle
CHP İL BAŞKANI ÖZTÜRK AÇIK GÖRÜŞTEYDİ!
Tarih: 30/08/2012
Kaynak: Kent Haber
CHP İL BAŞKANI ÖZTÜRK AÇIK GÖRÜŞTEYDİ!
Kent Tv ekranlarında yayınlanan Açık Görüş programına Muğla’dan gelerek katılan CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Ayhan Ongun’un sorularını yanıtladı.

İlçede siyaset yapan birçok ismin davet edildikleri programlara katılma konusunda çekingenlik gösterip katılamazken davet edildiği programa özel olarak Muğla’dan gelerek katılan İl Başkanı CHP’lilere önemli bir mesaj verdi.

“Bir yandan basın bizim haberlerimizi yapmıyor diye şikâyet edeceğiz, sonra da bize kameralarını açmış televizyon programlarına katılmayacağız, bu olacak şey değil. Kendimizi halka doğru anlatabilmek için tüm iletişim kanallarını açık tutmak, bu tür fırsatları iyi değerlendirmek zorundayız” diyen Mustafa Öztürk, gerek Ayhan Ongun’un sorularına, gerekse izleyicilerden gelen sorulara açık yüreklilikle somut cevaplar verdi.

Suriye ve terör konusunda hükümetin politikalarını eleştiren Öztürk, her geçen gün daha pervasızca uygulamalara yönelen ve bir siyasi partiden çok bir zenginler kulübüne dönüştüğünü iddia ettiği AKP iktidarı döneminde halkın daha da yoksullaştığını, işsizliğin arttığını söyledi.

CHP’li belediye başkanları üzerinde sürekli bir baskı olduğunu, başkanların müfettişlere ifade vermekten çalışmaya fırsat bulamadıklarını, bu yüzden de sanki CHP’li belediyeler başarısızmış gibi gösterilmeye çalışıldığını söyleyen İl Başkanı, önümüzdeki yerel seçimlerde adaylarını mutlaka önseçimle belirleyerek CHP’nin yerel iktidarını sağlayacaklarını ifade etti.

Bodrum’un Muğla ilçeleri arasında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk şu sözlerle konuşmasını tamamladı;

“CHP ülkemizin en köklü partisidir ve ülke sorunlarını çözecek birikimli kadrolara sahiptir. Bu nedenle Muğla İl yönetimi olarak adaylıkların en demokratik şekilde belirlenmesi için sonuna kadar tüm üyelerin katılımıyla yapılacak ön seçimi savunacağız.

Kendimizi halka doğru ifade etme konusunda eksiklerimiz olduğunu kabul etmek zorundayız. Genel Başkanımızın da ifade ettiği gibi, hiçbir CHP’li yönetici koltuğa bağlı kalmayacak, sahada siyasi çalışmaların içerisinde olacak, bu ülkenin AKP iktidarından kurtulması için CHP’nin sosyal ve ekonomik politikalarını bıkmadan halka anlatacaktır.

İl Genel Meclisi üyelerimizin yaptığı özverili çalışmaları örnek almak, siyasetin her kademesinde halkın içinde ve onların haklarının savunucusu olmak zorundayız ” dedi.

Program sonunda Ayhan Ongun da, Öztürk’ ün programa gösterdiği ilgi ve örnek davranışından dolayı teşekkür ederek, Açık Görüş programında objektif yayıncılığa devam edeceklerini, her görüşe eşit mesafede olacaklarını, söyleyecek sözü olan herkesi de programlarında ağırlamaktan keyif alacaklarını söyledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30